Pokoje w Ząbrowie

Od 35 zł

Ząbrowo
ul. Lipowa 3
14-241 Ząbrowo
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty noclegowej w Ząbrowie, mazurskiej miejscowości w pobliżu pięknego Szymbarskiego Jeziora oraz jez. Kamionka, oddalonej około 12 km od Iławy. Posiadamy pokoje pracownicze w domu jednorodzinnym dla 16 osób. Obiekt składa się z dwóch niezależnych części, każde z oddzielnym wejściem.   Na parterze znajdują się dwa pokoje dwuosobowe, jeden pokój trzyosobowy, kuchnia, łazienka + WC oraz duży zadaszony taras. Na piętrze znajdują się: jeden pokój dwuosobowy, jeden pokój trzyosobowy, jeden pokój czteroosobowy, kuchnia, łazienka z WC. Posiadamy duży ogrodzony plac gdzie można parkować na posesji kilka samochodów oraz magazynowanie innego sprzętu. Teren bezpieczny -
czytaj więcej

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty noclegowej w Ząbrowie, mazurskiej miejscowości w pobliżu pięknego Szymbarskiego Jeziora oraz jez. Kamionka, oddalonej około 12 km od Iławy.

Posiadamy pokoje pracownicze w domu jednorodzinnym dla 16 osób. Obiekt składa się z dwóch niezależnych części, każde z oddzielnym wejściem.

 

Na parterze znajdują się dwa pokoje dwuosobowe, jeden pokój trzyosobowy, kuchnia, łazienka + WC oraz duży zadaszony taras.
Na piętrze znajdują się: jeden pokój dwuosobowy, jeden pokój trzyosobowy, jeden pokój czteroosobowy, kuchnia, łazienka z WC.

Posiadamy duży ogrodzony plac gdzie można parkować na posesji kilka samochodów oraz magazynowanie innego sprzętu. Teren bezpieczny - od zmierzchu do świtu oświetlony. 

Dokładamy wszelkich starań, by pobyt w naszym domu spełnił Państwa oczekiwania. 

zwiń