Pokoje w Centrum

Od 80 zł

Pisz
ul. Warszawska 17a
12-200 Pisz
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Jeśli szukasz noclegu na Mazurach, zapoznaj się z naszą ofertą! Zapraszamy do miejscowości Pisz, leżącej w pobliżu jeziora Roś. To doskonałe miejsce na wypoczynek w gronie najbliższych, okolica zachęca do aktywności fizycznej, a łatwy dojazd i nieduża odległość innych miast jest dodatkową atrakcją.   Obiekt jest nowy, posiada 25 miejsc noclegowych w 8 pokojach 2,3,4 i 6-osobowych. Sześć pokoi ma dwie wspólne łazienki i kuchnię, dwa pokoje dwu i trzyosobowy są z łazienkami osobnymi, trzyosobowy posiada klimatyzację. Pokoje są wyposażone w tv, czajnik i lodówkę. Na terenie posesji parking monitorowany i ogrodzony oraz zielony zakątek i miejsce na grilla. Dostępne
czytaj więcej


Jeśli szukasz noclegu na Mazurach, zapoznaj się z naszą ofertą! Zapraszamy do miejscowości Pisz, leżącej w pobliżu jeziora Roś. To doskonałe miejsce na wypoczynek w gronie najbliższych, okolica zachęca do aktywności fizycznej, a łatwy dojazd i nieduża odległość innych miast jest dodatkową atrakcją.

 

Obiekt jest nowy, posiada 25 miejsc noclegowych w 8 pokojach 2,3,4 i 6-osobowych. Sześć pokoi ma dwie wspólne łazienki i kuchnię, dwa pokoje dwu i trzyosobowy są z łazienkami osobnymi, trzyosobowy posiada klimatyzację. Pokoje są wyposażone w tv, czajnik i lodówkę.

Na terenie posesji parking monitorowany i ogrodzony oraz zielony zakątek i miejsce na grilla. Dostępne Wi-Fi .

Odległości: 200 m do sklepu, rzeki, parku, 1.5 km do jeziora.

Oferujemy również na miejscu wypożyczenie roweru.

Możliwość łowienia ryb, spływy kajakowe, rejsy statkiem.

 

zwiń

Zobacz również