RADZIEJÓWKA

Od 35 zł

Węgielsztyn 8
11-600 Węgorzewo
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Radziejówka - to siedlisko charakterystyczne dla mazurskich stron. Żłożone z czworoboku budynków, otoczone sadem i starodrzewem. Wsród łąk i pól, na pofałdowanym terenie, w bezpośredniej bliskości jeziora Rydzówka, oddalone od innych ludzkich sadyb istnieje to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo wytchnienie od wielkomiejskiego hałasu i pędu rodzinnego. Mamy nadzieję, że zarówno urok starego niemieckiego budownictwa wiejskiego jak i charakter wnętrz a przede wszystkim otoczenie pozwolą Państwu odpocząć i nabrać sił.   Na parterze znajduje się sala kominkowa, z barem. Tutaj podajemy naszym Gościom posiłki - w ciepłe letnie dni zapraszamy na jeden z tarasów lub do sadu. Na parterze przygotowaliśmy dla
czytaj więcej

Radziejówka - to siedlisko charakterystyczne dla mazurskich stron.

Żłożone z czworoboku budynków, otoczone sadem i starodrzewem.
Wsród łąk i pól, na pofałdowanym terenie, w bezpośredniej bliskości jeziora Rydzówka, oddalone od innych ludzkich sadyb istnieje to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo wytchnienie od wielkomiejskiego hałasu i pędu rodzinnego.
Mamy nadzieję, że zarówno urok starego niemieckiego budownictwa wiejskiego jak i charakter wnętrz a przede wszystkim otoczenie pozwolą Państwu odpocząć i nabrać sił.
 
Na parterze znajduje się sala kominkowa, z barem. Tutaj podajemy naszym Gościom posiłki - w ciepłe letnie dni zapraszamy na jeden z tarasów lub do sadu. Na parterze przygotowaliśmy dla Państwa pomieszczenie socjalne wyposażone w kuchenkę mikrofalową, lodówkę i zlewozmywak. Jest tu również toaleta. W każdym jest duża widna łazienka z pełnym węzłem sanitarnym
Radziejówka jest obiektem całorocznym ale nawet w lecie jeżeli będziecie Państwo mieli taką potrzebę można uruchomić ogrzewanie.
 
Zapraszamy do korzystania z naszej znakomitej kuchni. Potrawy serwowane w Radziejówce przygotowywane są z produktów najwyższej jakości. Podajemy naszym Gościom wiele własnych wyrobów.
W Radziejówce proponujemy głównie polską kuchnię tradycyjną, ale oferujemy także potrawy kuchni świata. Jeżeli jest taka potrzeba możemy w każdej chwili przygotować potrawy wegetariańskie czy też diety lekkostrawne.
 
Z wielką przyjemnością organizujemy przyjęcia okolicznościowe. Urokliwe i stylowe wnętrza, duża staranność w nakryciu stołów oraz znakomita kuchnia stanowią gwarancję udanego wieczoru.
W porze letniej proponujemy spotkania przy stole w ogrodzie w cieniu starych drzew lub na tarasie.

Zapraszamy

zwiń

Zobacz również