Red Carpet Hostel

Red Carpet Hostel w miejscowości Kraków
Google Ads 300x250

Kraków
ul. Aleja Juliusza Słowackiego 29
31-159 Kraków
Jura Krakowsko-Częstochowska
zobacz na mapie

Opis

                                         Zarezerwuj nocleg w sercu Krakowa !!! Red Carpet Hostel to hostel w Krakowie, który oferuje tanie noclegi w przytulnych pokojach w centrum miasta. Jesteśmy w idealnej lokalizacji dla turystów. Hostel to zabytkowa kamienica wraz z podwórzem, która znajduje się w centrum miasta, skąd spacer do Rynku Głównego zajmuje jedynie 10 minut. Znajdą Państwo u nas wszystko czego potrzebujecie: dogodna lokalizacja w centrum Krakowa, bezpłatny Internet, parking, całodobowa recepcja, aneksy kuchenne oraz jadalnia. Oferujemy: Pokoje zarówno z łazienkami prywatnymi jak i wspólnymi.  Prywatne pokoje
czytaj więcej

                                         Zarezerwuj nocleg w sercu Krakowa !!!

Red Carpet Hostel to hostel w Krakowie, który oferuje tanie noclegi w przytulnych pokojach w centrum miasta. Jesteśmy w idealnej lokalizacji dla turystów. Hostel to zabytkowa kamienica wraz z podwórzem, która znajduje się w centrum miasta, skąd spacer do Rynku Głównego zajmuje jedynie 10 minut.

Znajdą Państwo u nas wszystko czego potrzebujecie: dogodna lokalizacja w centrum Krakowa, bezpłatny Internet, parking, całodobowa recepcja, aneksy kuchenne oraz jadalnia.

Oferujemy:

  • Pokoje zarówno z łazienkami prywatnymi jak i wspólnymi. 
  • Prywatne pokoje z łazienkami i TV.
  • Prywatne pokoje pogrupowane w tzw. ?studia? ? osobno zamykane mieszkania wyposażone w łazienki i aneks kuchenny (lodówka, naczynia, sztućce, czajnik, kuchenka). W Każdym takim studiu znajduje się od 2 do 4 prywatnych , zamykanych pokoi oraz łazienka ( w większych studiach są 2 osobne toalety i prysznice) i aneks kuchenny. Istnieje możliwość wynajęcia całego studia na własny użytek.
  • Noclegi dla grup zorganizowanych.
  • Noclegi pracownicze.
zwiń

Zobacz również