Rezydencja Na Skrócie

Od 60 zł

Karpacz
ul. Karkonoska 26
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do nas każdego, kto szuka rodzinnego klimatu oraz domowego jedzenia!  Rezydencja Na Skrócie położona jest w Karpaczu Górnym, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Gościom wypoczynek wśród otaczającej zieleni oraz pięknych widoków. Przygotowaliśmy w naszej Rezydencji przestronne pokoje z łazienkami, aneksami kuchennymi oraz przeszklonymi werandami, niektóre z widokiem na Śnieżkę.  W obiekcie znajduje się restauracja z barem, gdzie serwujemy pyszne domowe posiłki a także ciasta wypiekane na miejscu. Nasi Goście mogą korzystać z wielu udogodnień, w tym: sauna darmowy parking narciarnia Wi-Fi Organizujemy różnego rodzaju imprezy - małe przyjęcia weselne, rocznice ślubu, zabawy integracyjne, itp. Nasza Rezydencja znajduje się tylko 300 m od Świątyni
czytaj więcej

Zapraszamy do nas każdego, kto szuka rodzinnego klimatu oraz domowego jedzenia!  Rezydencja Na Skrócie położona jest w Karpaczu Górnym, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Gościom wypoczynek wśród otaczającej zieleni oraz pięknych widoków. Przygotowaliśmy w naszej Rezydencji przestronne pokoje z łazienkami, aneksami kuchennymi oraz przeszklonymi werandami, niektóre z widokiem na Śnieżkę.  W obiekcie znajduje się restauracja z barem, gdzie serwujemy pyszne domowe posiłki a także ciasta wypiekane na miejscu.


Nasi Goście mogą korzystać z wielu udogodnień, w tym:

  • sauna
  • darmowy parking
  • narciarnia
  • Wi-Fi


Organizujemy różnego rodzaju imprezy - małe przyjęcia weselne, rocznice ślubu, zabawy integracyjne, itp.

Nasza Rezydencja znajduje się tylko 300 m od Świątyni Wang i 400 m od aquaparku w Hotelu Gołębiewski.

Karpacz to jedno z najpiękniejszych karkonoskich miast. Cenione jest przede wszystkim ze względu na malownicze położenie u stóp Karkonoszy i ich najwyższego szczytu ? Śnieżki.

Oferuje turystom wiele możliwości spędzenia wolnego czasu - kilkadziesiąt kilometrów szlaków turystycznych i ścieżek spacerowych dla turystyki pieszej, znakomite warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego, tory saneczkowe zimowe i całoroczne, wspinaczka.

Zapraszamy!

zwiń

Zobacz również