REZYDENCJA TROJAN

Od 130 zł
REZYDENCJA TROJAN w miejscowości Karpacz
Google Ads 300x250

Karpacz
ul. Karkonoska 10
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Opis

Rezydencja TROJAN jest obiektem otwartym na przełomie wieków w jednym z najpiękniejszych miast położonych w Karkonoszach, jakim jest bez wątpienia Karpacz. Piękne tereny spacerowe, trasy narciarskie, spokój i cisza to niewątpliwie atrybuty tej miejscowości. Aby mogli Państwo poznać urok tych okolic oddajemy do Waszej dyspozycji nasz pensjonat oddalony zaledwie o 600 m od wyciągu krzesełkowego na Kopę.  Dla gości szukających domowej atmosfery i komfortu przygotowaliśmy kompleksowo wyposażone pokoje 2, 3-osobowe oraz 3 pokoje-studio 4-osobowe składające się z 2 pokoi  i 1-pok. 5 os.  Wszystkie pokoje posiadają łazienki, eleganckie umeblowanie, którego istotnym atrybutem są wygodne łóżka, telewizor.  Pensjonat posiada ładną, dużą
czytaj więcej

Rezydencja TROJAN jest obiektem otwartym na przełomie wieków w jednym z najpiękniejszych miast położonych w Karkonoszach, jakim jest bez wątpienia Karpacz. Piękne tereny spacerowe, trasy narciarskie, spokój i cisza to niewątpliwie atrybuty tej miejscowości.

Aby mogli Państwo poznać urok tych okolic oddajemy do Waszej dyspozycji nasz pensjonat oddalony zaledwie o 600 m od wyciągu krzesełkowego na Kopę. 
Dla gości szukających domowej atmosfery i komfortu przygotowaliśmy kompleksowo wyposażone pokoje 2, 3-osobowe oraz 3 pokoje-studio 4-osobowe składające się z 2 pokoi  i 1-pok. 5 os. 
Wszystkie pokoje posiadają łazienki, eleganckie umeblowanie, którego istotnym atrybutem są wygodne łóżka, telewizor. 
Pensjonat posiada ładną, dużą jadalnię, gdzie zapewniamy smaczne, całodzienne wyżywienie wraz z miłą, fachową obsługą. 
 
Do dyspozycji Gości jest również "Sala kominkowa", sala bilardowa, pomieszczenie do przechowywania nart i rowerów oraz zamykany na noc  parking. Przy obiekcie posiadamy ciekawie zaaranżowany Ogród z miejscem do Grillowania. Około 5 min.drogi pieszo znajduje się kompleks basenów "Tropikana" w hotelu "Gołębiewski" oraz nowy wyciąg "Biały Jar"(6-os. podgrzewane kanapy) Cztery biura podróży w Karpaczu organizują autokarowe wycieczki m.in.Praga, Skalne Miasto, Kotlina Kłodzka, Drezno i inne.  
 
Dla gości hotelowych internet gratis!!!
 
POZA NASZYMI USŁUGAMI  PENSJONATOWYMI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA SAMODZIELNEGO DOMKU W OKRESIE- FERII ZIMOWYCH W KARPACZU POŁOŻONEGO W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE KARKONOSKIEGO PARKU NARODOWEGO ! PO PROSTU...BAJKA! Ceny ustalane są indywidualnie.
zwiń

Zobacz również