Saltic Resort & SPA Grzybowo

Saltic Resort & SPA Grzybowo w miejscowości Grzybowo
Google Ads 300x250

Grzybowo
ul. Nadmorska 36c
78-132 Kołobrzeg
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Opis

Zakochaj się w nowym hotelu na skraju sosnowego lasu Usłysz kojący szum fal w hotelu nad morzem blisko Kołobrzegu! Spróbuj lokalnych smaków opartych na najlepszych regionalnych produktach, zrelaksuj się w spa, poczuj magię naturalnych kosmetyków, pomóż nam dbać o środowisko lub zadbaj o kondycję na zajęciach yogi... Hotel przy morzu Hotel Saltic Resort & Spa to nowoczesny obiekt zlokalizowany w Grzybowie k. Kołobrzegu, na skraju sosnowego lasu, 3 minuty spacerem od jednej z najpiękniejszych, naturalnych polskich plaż. To doskonały wybór dla osób, które kochają polskie morze i chcą zdecydować się na hotel w Kołobrzegu lub pobliskiej lokalizacji. Zaciszne Grzybowo jest
czytaj więcej

Zakochaj się w nowym hotelu na skraju sosnowego lasu

Usłysz kojący szum fal w hotelu nad morzem blisko Kołobrzegu!

Spróbuj lokalnych smaków opartych na najlepszych regionalnych produktach, zrelaksuj się w spa, poczuj magię naturalnych kosmetyków, pomóż nam dbać o środowisko lub zadbaj o kondycję na zajęciach yogi...

Hotel przy morzu

Hotel Saltic Resort & Spa to nowoczesny obiekt zlokalizowany w Grzybowie k. Kołobrzegu, na skraju sosnowego lasu, 3 minuty spacerem od jednej z najpiękniejszych, naturalnych polskich plaż. To doskonały wybór dla osób, które kochają polskie morze i chcą zdecydować się na hotel w Kołobrzegu lub pobliskiej lokalizacji. Zaciszne Grzybowo jest świetnym wyborem - nasz hotel blisko morza pozwala na komfortowy wypoczynek w pięknej okolicy wszystkim miłośnikom natury.

Jesteśmy eko

Oszczędzamy energię i wodę, segregujemy śmieci, używamy ekologicznych kosmetyków, ograniczamy zużycie plastiku oraz materiałów drukowanych. Nasza restauracja bazuje wyłącznie na nieprzetworzonych produktach.

Odpoczywamy pełniej

Jesteśmy, abyś mógł delektować się byciem tu i teraz oraz odnaleźć piękno każdej chwili. Nasza życzliwa obsługa pomoże Ci doświadczyć głębokiego relaksu oraz odzyskać spokój i równowagę.

Przyjaźnimy się z naturą

Wyznajemy zasadę, że wypoczynek w zgodzie z naturą jest kwintesencją luksusu. Malownicza przyroda otacza nasz hotel. Naturę znajdziesz też na talerzu, w pokoju hotelowym czy w gabinecie SPA.

Wypoczywamy aktywnie

Jeśli wylegiwanie się na plaży nie leży w Twojej naturze, dobrze trafiłeś! W Salticu znajdziesz wiele możliwości spędzenia czasu wolnego: wypożyczysz rower i skorzystasz z licznych tras, weźmiesz udział w zajęciach sportowych, a wieczorem pobawisz się przy muzyce na żywo.

Obiekt Saltic Resort & Spa Grzybowo oferuje również wypożyczalnię rowerów i plażę. W okolicy panują dobre warunki do uprawiania turystyki rowerowej.Kołobrzeg oddalony jest o 6 km, a Koszalin – o 48 km. Najbliższe lotnisko – Szczecin-Goleniów – dzieli 95 km od obiektu Saltic Resort & Spa Grzybowo.

zwiń

Zobacz również