SIEDLISKO KOREK

SIEDLISKO KOREK w miejscowości Olsztyn
Google Ads 300x250

Kamionka 14
11-300 Biskupiec
Mazury
zobacz na mapie

Opis

KOREK to przytulne siedlisko o powierzchni 1 ha znajdujące się w malowniczej części Mazur 12 km od Mrągowa. Usytuowane jest ono na końcu niewielkiej wsi Kamionka, którą otaczają bujne lasy, i która leży nad trzema pięknymi jeziorami: Kamionka, Pierwój oraz Stromek.   Jeśli kochają państwo las i wodę, to siedlisko KOREK jest doskonałym miejscem do wypoczynku. Najbliższe jezioro Kamionka, wokół którego położona jest wieś, znajduje się w odległości zaledwie stu metrów. Z kolei jeziora Pierwój i Stromek leżą w odległości 5 i 15 minut spacerem. Otaczający Kamionkę las częściowo porasta teren siedliska.   KOREK to miejsce dla ludzi ceniących sobie
czytaj więcej
KOREK to przytulne siedlisko o powierzchni 1 ha
znajdujące się w malowniczej części Mazur 12 km od Mrągowa.
Usytuowane jest ono na końcu niewielkiej wsi Kamionka, którą otaczają bujne lasy, i która leży nad trzema pięknymi jeziorami: Kamionka, Pierwój oraz Stromek.
 
Jeśli kochają państwo las i wodę, to siedlisko KOREK jest doskonałym miejscem do wypoczynku. Najbliższe jezioro Kamionka, wokół którego położona jest wieś, znajduje się w odległości zaledwie stu metrów. Z kolei jeziora Pierwój i Stromek leżą w odległości 5 i 15 minut spacerem. Otaczający Kamionkę las częściowo porasta teren siedliska.
 
KOREK to miejsce dla ludzi ceniących sobie prywatność, spokój i ciszę. Jest idealne na wypoczynek przy wędce, jak i bazę wypadową na zwiedzanie Mazur. Zadowoli amatorów wiejskich klimatów i smakoszy lokalnych produktów.
 
OPIS DOMKÓW
 
Parterowy domek o powierzchni 90 m2
 
Domek zbudowany jest z bali i wynajmowany w okresie od wiosny do jesieni.
Znajdują sie w nim:
  • duży salon z kominkiem i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym
  • dwie sypialnie: duża z łóżkiem 2-osobowym i 1-osobowym oraz mniejsza z 3 łóżkami 1-osobowymi (dodatkowo istnieje możliwość rozłożenia kanapy dla 2 osób w salonie)
  • łazienka z kabiną prysznicową
  • toaleta
 
Domek piętrowy, drewniany
 
Jest ocieplony i wynajmowany przez cały rok, również zimą. 
Jego powierzchnia to 80 m2. Znajdują się w nim:
  • salon z kominkiem
  • aneks kuchenny w pełni wyposażony
  • łazienka z prysznicem i toaletą, aneks kuchenny
  • 3 sypialnie (dla 9-ciu osób)

Olsztyn - jest to miasto na prawach powiatu, stolica województwa warmińsko-mazurskiego, siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego. Główny ośrodek gospodarczy, edukacyjny i kulturowy, siedziba władz i instytucji regionu, a także węzeł kolejowy i drogowy. Miasto centralne aglomeracji olsztyńskiej. Olsztyn położony jest nad rzeką Łyną, w granicach Pojezierza Olsztyńskiego, które wchodzi w skład makroregionu Pojezierze Mazurskiego i jest podprowincją Pojezierzy Wschodniobałtyckich. 

Atrakcje:

*Zamek Kapituły Warmińskiej w Olsztynie,

*Muzeum przyrody,

*Dom Gazety Olsztyńskiej - Oddział Muzeum Warmii i Mazur,

*Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku,

*Miejski Ośrodek Kultury Centrum Techniki i Rozwoju Regionu Muzeum Nowoczesności Olsztyn,

*Rynek w Olsztynie.

 

zwiń

Zobacz również