Słoneczna Czechówka

Od 35 zł

774
ul. Słoneczna 32
32-406 Czechówka
Wyżyna Małopolska
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Magiczna Słoneczna Czechówka. Jest takie miejsce... 20 km od Wawelu, 10 km od Kopalni Soli w Wieliczce, z zapierającym dech widokiem na góry i Jezioro Dobczyckie, bez domów i ludzi za to w otoczeniu lasów i łąk, w bezpośrednim sąsiedztwie stadniny koni... Jeśli lubisz: ciszę i czyste powietrze, widoki i sąsiedztwo przyrody, zwierzęta, a w szczególności konie - dobrze trafiłeś! Cenisz: drewnianą architekturę, ciszę i sielskie klimaty - nie zawiedziesz się! Jeśli zależy Ci na: oddaleniu od miejskiego życia i bliskiego kontaktu z innymi ludźmi, urlopie z możliwością palenia ognisk, przebywania cały dzień na trawie; zakwaterowaniu w komfortowym domku na
czytaj więcej

Magiczna Słoneczna Czechówka. Jest takie miejsce... 20 km od Wawelu, 10 km od Kopalni Soli w Wieliczce, z zapierającym dech widokiem na góry i Jezioro Dobczyckie, bez domów i ludzi za to w otoczeniu lasów i łąk, w bezpośrednim sąsiedztwie stadniny koni... Jeśli lubisz: ciszę i czyste powietrze, widoki i sąsiedztwo przyrody, zwierzęta, a w szczególności konie - dobrze trafiłeś! Cenisz: drewnianą architekturę, ciszę i sielskie klimaty - nie zawiedziesz się! Jeśli zależy Ci na: oddaleniu od miejskiego życia i bliskiego kontaktu z innymi ludźmi, urlopie z możliwością palenia ognisk, przebywania cały dzień na trawie; zakwaterowaniu w komfortowym domku na wyłączność (z wszystkimi udogodnieniami cywilizacyjnymi, jak tv-sat czy wi-fi:-)... To będzie Twoje miejsce!!!

Zapraszamy Państwa w wyjątkowe i bajkowe miejsce! Wakacyjny, drewniany domek na wyłączność usytuowany jest na terenie naszej prywatnej stadniny. Istnieje możliwość umówienia się na zajęcia jazdy konnej na każdym poziomie zainteresowania. Konie i inne zwierzęta są na wyciągnięcie ręki, ale jeśli jej nie wyciągniemy, to nie będą nam wchodzić w drogę:-)

Domek znajduje się w malowniczej okolicy Pogórza Wielickiego, z przepięknym widokiem w każdym kierunku, otoczony przyrodą i zatopiony w ciszy. Znakomite miejsce na piesze czy rowerowe wycieczki po okolicy oraz baza wypadowa do wszystkich atrakcji Małopolski. Przy odrobinie fantazji możliwy jest nawet spacer do słynnej i klimatycznej restauracji włoskiej Ostaria 239, która znajduje się kilkaset metrów od nas - wybierając drogą leśną lub kilka kilometrów drogą asfaltową).

Basen, hamaki, trawa, leżaki oraz konie i inne zwierzaki... :-)

To są wakacje!

zwiń

Zobacz również