Słoneczny Wypoczynek

Od 250 zł

Wejsuny 96 G
12-220 Wejsuny
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Słoneczny Wypoczynek to doskonałe miejsce na noclegi w Wejsunach, miejscowości turystycznej ulokowanej w Krainie Mazurskich Jezior, w pobliżu Ruciane Nida. Dogodna lokalizacja domków zapewni odpoczynek w ciszy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i stanowi świetną bazę wypadową na liczne mazurskie atrakcje. Bliskość takich jezior jak Wejsunek, Warnołty, Bełdany czy Śniardwy, bujne zielone lasy oraz ciekawie ukształtowany teren sprawiają, że jest to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, a także zapalonych wędkarzy. W naszej ofercie posiadamy dwa domki letniskowe dla 4 - 6 osób. Plan domku: -  sypialnia z łóżkiem 2-osobowym, - sypialnia z dwoma łóżkami 1-osobowymi, -  salon z kanapą
czytaj więcej

Słoneczny Wypoczynek to doskonałe miejsce na noclegi w Wejsunach, miejscowości turystycznej ulokowanej w Krainie Mazurskich Jezior, w pobliżu Ruciane Nida. Dogodna lokalizacja domków zapewni odpoczynek w ciszy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i stanowi świetną bazę wypadową na liczne mazurskie atrakcje.

Bliskość takich jezior jak Wejsunek, Warnołty, Bełdany czy Śniardwy, bujne zielone lasy oraz ciekawie ukształtowany teren sprawiają, że jest to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, a także zapalonych wędkarzy.

W naszej ofercie posiadamy dwa domki letniskowe dla 4 - 6 osób. Plan domku: -  sypialnia z łóżkiem 2-osobowym, - sypialnia z dwoma łóżkami 1-osobowymi, -  salon z kanapą 2-osobową oraz TV, -  w pełni wyposażony aneks kuchenny, - łazienka, - taras.

Do Państwa dyspozycji : miejsca parkingowe, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci, grill.

Odległości: Ruciane-Nida 6 km, Mikołajki 15km, Mrągowo 40 km.

Mamy nadzieję, że czas spędzony u nas będziecie długo wspominać. Serdecznie zapraszamy!!!

Przyjazd ze zwierzętami domowymi po wcześniejszym uzgodnieniu.  

zwiń

Zobacz również