Stach

Stach

Stach w miejscowości Ustka
Google Ads 300x250

Opis

Ten obiekt jest położony 2 minuty spacerem od plaży. Hotel Stach szczyci się dogodną lokalizacją, zaledwie 300 metrów od nadmorskiej promenady i piaszczystej plaży nad Morzem Bałtyckim. W całym obiekcie można korzystać z bezpłatnego WiFi. Na miejscu do dyspozycji Gości jest też bezpłatny prywatny parking. Hotel ?STACH? to obiekt o wysokim europejskim standardzie, zapewniający komfortowe warunki wypoczynku. Czynny jest przez cały rok, również w okresach świątecznych.

Położenie w najatrakcyjniejszej części Ustki, zaledwie 1 minuta od plaży i ciągnącej się wzdłuż niej długiej promenady ? jedynej takiej promenady w miastach nadbałtyckich sprawia, że Goście mogą skorzystać z pełnej oferty, jaką Ustka przygotowuje co roku dla wczasowiczów i turystów.  Pokoje i apartamenty wyposażone są w meble stylizowane na zabytkowe, telefon oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Obejmują one także łazienkę z wanną.

W obiekcie mieści się restauracja Merlot, która specjalizuje się w daniach kuchni europejskiej. Goście mogą tam odpocząć przy kominku lub wypić drinka przy barze.