Tęczowy Poranek

Od 35 zł

Łobozew Dolny 3A
38-700 Łobozew Dolny
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  „Tęczowy Poranek” to kwatera prywatna w Łobozewie Dolnym niedaleko Soliny, stworzona do spełniania marzeń o prawdziwym wypoczynku w ciszy i spokoju. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!     Gwarantujemy komfortowe zakwaterowanie w pięknej bieszczadzkiej scenerii, które spełni wszelkie Państwa oczekiwania. Oferowane przez nas noclegi to gwarancja jakości, ale też przyjaznej, domowej atmosfery. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę, telewizor odbierający naziemną telewizję cyfrową oraz osobne wejście. Do Państwa dyspozycji jest także aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem. Na zewnątrz domu mają Państwo miejsce na grilla i ognisko, a wokół domu znajdują się meble ogrodowe, przy których można spożyć posiłek na
czytaj więcej

 

„Tęczowy Poranek” to kwatera prywatna w Łobozewie Dolnym niedaleko Soliny, stworzona do spełniania marzeń o prawdziwym wypoczynku w ciszy i spokoju. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

 

 

Gwarantujemy komfortowe zakwaterowanie w pięknej bieszczadzkiej scenerii, które spełni wszelkie Państwa oczekiwania. Oferowane przez nas noclegi to gwarancja jakości, ale też przyjaznej, domowej atmosfery. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę, telewizor odbierający naziemną telewizję cyfrową oraz osobne wejście. Do Państwa dyspozycji jest także aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem.

Na zewnątrz domu mają Państwo miejsce na grilla i ognisko, a wokół domu znajdują się meble ogrodowe, przy których można spożyć posiłek na świeżym powietrzu, poczytać lub po prostu się zrelaksować. Osobne wejście do pokoi zagwarantuje Państwu poczucie prywatności. W cenę pobytu wliczony jest duży parking znajdujący się na naszej posesji.

zwiń

Zobacz również