Tey Hostel

Od 25 zł

Tey Hostel

Tey Hostel w miejscowości Poznań
Google Ads 300x250

Opis

Chcielibyśmy, aby Tey Hostel był miejscem przyjaznym dla wszystkich odwiedzających. Stworzyliśmy dla Was, Drodzy Goście, kilka stref, w których można zrelaksować się po ciężkim dniu lub aktywnej wycieczce po mieście. Mamy tanie noclegi w postaci pięknie urządzonych pokoi, sympatyczną kuchnię, gdzie można wypić aromatyczną kawkę, relaksacyjne lobby, przemiłe recepcjonistki i fantastyczną atmosferę! Do tego przygotowujemy śniadania, dzięki którym idealnie rozpoczniecie swój dzień. Czego chcieć więcej? No może wuchtę wiary (powsz. dużo ludzi) co będą w te i wefte (powsz. Tam i z powrotem) przyjeżdżać do nas.  Lokalizacja Hostelu jest wyjątkowa i korzystna nie tylko ze względu na położenie w centrum miasta przy Starym Rynku, jest jedną z najpiękniejszych ulic Poznania. Doskonała lokalizacja jest korzystna zarówno dla tych, którzy odwiedzili stolicę Wielkopolski w celach turystycznych, jak i zawodowych. 

Tey Hostel ? tanie noclegi w prawdziwym poznańskim hostelu! Parking 24h!Specjalnie dla naszych Gości udostępniamy miejsca parkingowe w cenie 20 zł za dobę. Zapewniamy:

? Umywalki w każdym pokoju

? Kawa i herbata 24 h na dobę

? Pościel

? Internet FREE WI-FI

? Dostęp do: faxu, drukarki i skanera

? Stoliki pod laptopy

? Deskę do prasowania i żelazko

? Suszarkę

? Łóżeczko dla malucha

? Zabawki dla dzieci

? Ręczniki (3 zł)

? Telewizor w lobby

? Kącik czytelniczy, książki, gry planszowe

? Darmowe mapki i foldery turystyczne

Do dyspozycji gości jest telewizor, odtwarzacz DVD, komputer, fax, drukarka i skaner. Masz ze sobą ciekawy film, grasz na gitarze, tamburynie, flecie? Podziel się swoimi zainteresowaniami ? jesteśmy ciekawi jakie masz pasje! Pamiętaj, że obsługa jest do Twojej dyspozycji 24-godziny na dobę Zapewniamy najlepsze noclegi w Poznaniu! Dostęp do internetu w hostelu jest bezpłatny ? w recepcji poproś o hasło dostępu lub skorzystaj z komputera w Lobby, na którym możesz coś dla siebie wydrukować i zeskanować. Kawa i herbata dostępna jest za darmo w naszej kuchni przez 24-godziny na dobę. W Tey Hostel oferujemy gościom komfortowe warunki pobytu, stawiając na jakość i kompleksowość obsługi. W celu zapewnienia jak najwyższego standardu naszych usług, staramy się dopasować naszą ofertę do Państwa oczekiwań.