U Stasia

Od 35 zł

Powroźnik 85
33-370 Muszyna
Beskid Sądecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Myślisz o spędzeniu wakacji na górskim szlaku? A może szukasz idealnego miejsca, w którym można poszusować na nartach? Polecamy wypoczynek w Powroźniku, pięknej górskiej miejscowości, położonej między Krynicą-Zdrój a Muszyną! Oferujemy miejsca noclegowe w pokojach 3- i 4-osobowych. Do dyspozycji naszych Gości jest również kuchnia, parking na posesji, duży ogród z altanką i grillem. Wieczory można spędzić przy kominku i pianinie, albo grając w pingponga. Dla ducha cisza, spokój i zdrowy mikroklimat, dla zmęczonego ciała masaże a dla podniebienia smaczna domowa kuchnia z niepowtarzalnymi "królewskimi" pierogami. Wszystko okraszone rodziną atmosferą "Jak u Mamy".  Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie
czytaj więcej
 

Myślisz o spędzeniu wakacji na górskim szlaku? A może szukasz idealnego miejsca, w którym można poszusować na nartach?

Polecamy wypoczynek w Powroźniku, pięknej górskiej miejscowości, położonej między Krynicą-Zdrój a Muszyną!


Oferujemy miejsca noclegowe w pokojach 3- i 4-osobowych. Do dyspozycji naszych Gości jest również kuchnia, parking na posesji, duży ogród z altanką i grillem. Wieczory można spędzić przy kominku i pianinie, albo grając w pingponga.

Dla ducha cisza, spokój i zdrowy mikroklimat, dla zmęczonego ciała masaże a dla podniebienia smaczna domowa kuchnia z niepowtarzalnymi "królewskimi" pierogami. Wszystko okraszone rodziną atmosferą "Jak u Mamy". 


Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie bez względu na porę roku. Malownicze widoki, piękna przyroda, bogactwo wód mineralnych, świeże powietrze i spokojna atmosfera sprawią, że odpoczynek u nas na pewno będzie udany!


O najwyższym standardzie świadczonych przez nas usług świadczą setki pozytywnych wpisów w Księdze Gości.

Serdecznie Państwa zapraszamy!

 

zwiń

Zobacz również