VILLA HUBERTUS

Od 35 zł

Maradki 31
11-731 Sorkwity
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Villa posiada 6 pokoi oraz 6 apartamentów dwu pokojowych. Istnieje jednak możliwość dostosowania pomieszczeń do max. 4 osób na pokoje lub apartament. Każdy pokój 2 osobowy o powierzchni około 18,5m² wyposażony jest w telewizor kolorowy, dekoder satelitarny, miejsce do spania w postaci łoża małżeńskiego i wersalki. Łazienki wyposażone są w wc, umywalkę i prysznic. Duże balkony z widokiem na jezioro.   Każdy apartament to dwu pokojowy segment o łącznej powierzchni ok. 30m². Składa się z sypialni wyposażonej w łóżko małżeńskie i pokój z rozkładaną wersalką, stół z krzesłami małego aneksu z lodówką i zlewozmywakiem, kolorowy telewizor i telewizją satelitarną, łazienka
czytaj więcej
Villa posiada 6 pokoi oraz 6 apartamentów dwu pokojowych. Istnieje jednak możliwość dostosowania pomieszczeń do max. 4 osób na pokoje lub apartament. Każdy pokój 2 osobowy o powierzchni około 18,5m² wyposażony jest w telewizor kolorowy, dekoder satelitarny, miejsce do spania w postaci łoża małżeńskiego i wersalki. Łazienki wyposażone są w wc, umywalkę i prysznic. Duże balkony z widokiem na jezioro.
 
Każdy apartament to dwu pokojowy segment o łącznej powierzchni ok. 30m². Składa się z sypialni wyposażonej w łóżko małżeńskie i pokój z rozkładaną wersalką, stół z krzesłami małego aneksu z lodówką i zlewozmywakiem, kolorowy telewizor i telewizją satelitarną, łazienka wyposażona w wc, umywalkę prysznic oraz wannę.
 
Kuchnia w restauracji gwarantuje smaczne regionalne i różnorodne potrawy, Specjały kuchni warmińsko-mazurskiej. Zmotoryzowani turyści mogą wypocząć spokojnie ponieważ Villa Hubertus posiada dwa parkingi, w tym jeden strzeżony. Dogodny dojazd drogą asfaltową to 4 km od drogi numer 16 będącej trasą łączącą tą część polski z litwą zachęca podróżnych do korzystania z Villi Hubertus jako atrakcyjnego miejsca noclegowego.
 
Dla dzieci przewidziano plac zabaw, a w tym: huśtawki, zjeżdżalnię, trampolinę itp. Długi i szeroki pomost to rowery wodne, kajaki oraz łódki do rekreacji i dla wędkarzy. Przy jeziorze zostało wyznaczone miejsce na ognisko. Chata wodnika znajduje się przy oczku wodnym gdzie serwowane będą smaczne dania z grilla, smażone ryby, piwo z kija i inne napoje.

 

zwiń

Zobacz również