Willa 3D

Od 40 zł
Willa 3D w miejscowości Mrzeżyno
Google Ads 300x250

Mrzeżyno
ul. Tysiąclecia 3D
72-330 Mrzeżyno
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Opis

Zapraszamy do Mrzeżyna, nadbałtyckiej miejscowości, która uwielbiana jest przez miłośników letniego wypoczynku. Willa 3D zlokalizowana jest w samym centrum Mrzeżyna, otoczonego licznymi lasami oraz 150m od pięknej, piaszczystej i szerokiej plaży. Oferujemy Państwu pokoje 2, 3 i 4-osobowe, łącznie 32 miejsca noclegowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w: TV, lodówkę, kabinę prysznicową, WC, czajnik elektryczny. Wyposażenie pokoi: - wszystkie pokoje posiadają własne łazienki (prysznic, umywalka, WC) - telewizor - lodówka - czajnik bezprzewodowy Oferujemy noclegi blisko plaży w komfortowo urządzonych pokojach.
czytaj więcej

Zapraszamy do Mrzeżyna, nadbałtyckiej miejscowości, która uwielbiana jest przez miłośników letniego wypoczynku. Willa 3D zlokalizowana jest w samym centrum Mrzeżyna, otoczonego licznymi lasami oraz 150m od pięknej, piaszczystej i szerokiej plaży.

Oferujemy Państwu pokoje 2, 3 i 4-osobowe, łącznie 32 miejsca noclegowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w: TV, lodówkę, kabinę prysznicową, WC, czajnik elektryczny.
Wyposażenie pokoi:
- wszystkie pokoje posiadają własne łazienki (prysznic, umywalka, WC)
- telewizor
- lodówka
- czajnik bezprzewodowy
Oferujemy noclegi blisko plaży w komfortowo urządzonych pokojach.

zwiń

Zobacz również