Willa Asia

Od 150 zł

Sromowce Niżne
ul. Sobczańska 9B
34-443 Sromowce Niżne
Pieniny
zobacz na mapie

Opis

Willa Asia jest nowym obiektem, który dzięki fantastycznej lokalizacji gwarantuje zarówno relaks wśród ciszy jak i bliskość licznych atrakcji turystycznych takich jak rafting czy spływ tratwami flisackimi krętym Dunajcem. W naszym obiekcie oferujemy Państwu 25 miejsc noclegowych. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Każdy z nich posiada mini lodówkę oraz łazienkę z własną suszarką do włosów. Do dyspozycji gości dobrze wyposażna kuchnia z przelewowym ekspresem do kawy. Znajduje się również kącik dla dzieci, plac zabaw i duży parking , altana z grillem. Obiekt jest monitorowany. Z okien niektórych pokoi widać bliskość Trzech Koron. W pobliżu kładka na
czytaj więcej

Willa Asia jest nowym obiektem, który dzięki fantastycznej lokalizacji gwarantuje zarówno relaks wśród ciszy jak i bliskość licznych atrakcji turystycznych takich jak rafting czy spływ tratwami flisackimi krętym Dunajcem.

W naszym obiekcie oferujemy Państwu 25 miejsc noclegowych. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Każdy z nich posiada mini lodówkę oraz łazienkę z własną suszarką do włosów. Do dyspozycji gości dobrze wyposażna kuchnia z przelewowym ekspresem do kawy.

Znajduje się również kącik dla dzieci, plac zabaw i duży parking , altana z grillem. Obiekt jest monitorowany. Z okien niektórych pokoi widać bliskość Trzech Koron. W pobliżu kładka na Słowację, liczne restauracje, wypożyczalnie rowerów, rafting, spływ Dunajcem, szlaki turystyczne oraz inne atrakcje.

W pobliżu ciekawe i uwielbiane przez turystów miejscowości takie jak Niedzica, Czorsztyn czy Szczawnica.

Wjazd od ulicy pod brzegami 18

Charakterystyczną budowlą znajdującą się w Sromowcach Niżnych jest kładka pieszo – rowerowa łącząca Polskę ze Słowacją. Ponadto w miejscowości znajduję się Muzeum Pienińskiego Parku Narodowego, w którym można obejrzeć ekspozycję dotyczącą przyrody tego parku narodowego, stroje oraz wyposażenie domów z tej okolicy. Na zewnątrz budynku jest ogródek skalny z przykładami roślinności kserotermicznej Pienin. Oczywiście dobrze znane są także szlaki na Trzy Korony czy Sokolnicę oraz spływ Dunajcem.

 

Z A P R A S Z A M Y ! ! !

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Płatność za pobyt w dniu przyjazdu.

Pokój 3 - osobowy od 150 zł

Pokój 4 - osobowy od 200 zł

Cena zależna od ilości osób, długości pobytu oraz sezonu.

Zapraszamy do kontaktu!

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również