Willa Kasztelanka

Od 35 zł

799
ul. Pułaskiego 33
33-380 Krynica Zdrój
Beskid Sądecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Willa Kasztelanka to obiekt oferujący 75 miejsc noclegowych w przytulnych pokojach 2- i 3-osobowych, komfortowych apartamentach rodzinnych, wyposażonych w TV, balkon, oraz łazienkę z prysznicem oraz bezpłatnym WiFi. Kasztelanka jest malowniczo położona w centrum Krynicy Zdrój przy ul. Pułaskiego 33. To doskonałe miejsce jako baza wypadowa do korzystania z atrakcji i infrastruktury Krynicy oraz okolic: Góra Parkowa, główna atrakcja turystyczna Krynicy – to szczyt 741 mający wysokość m n.p.m, z którego podziwiać można przepiękną panoramę Beskidu Sądeckiego, a przy dobrej widoczności także Tatr. Na szczyt można wyjechać koleją linowo-terenową lub też przespacerować się po parku na stokach góry. Odległość z
czytaj więcej

Willa Kasztelanka to obiekt oferujący 75 miejsc noclegowych w przytulnych pokojach 2- i 3-osobowych, komfortowych apartamentach rodzinnych, wyposażonych w TV, balkon, oraz łazienkę z prysznicem oraz bezpłatnym WiFi.

Kasztelanka jest malowniczo położona w centrum Krynicy Zdrój przy ul. Pułaskiego 33. To doskonałe miejsce jako baza wypadowa do korzystania z atrakcji i infrastruktury Krynicy oraz okolic:

  • Góra Parkowa, główna atrakcja turystyczna Krynicy – to szczyt 741 mający wysokość m n.p.m, z którego podziwiać można przepiękną panoramę Beskidu Sądeckiego, a przy dobrej widoczności także Tatr. Na szczyt można wyjechać koleją linowo-terenową lub też przespacerować się po parku na stokach góry. Odległość z Willi Kasztelanki – 1 km.

  • Park Zdrojowy oraz deptak znajdują się w odległości zaledwie 300 m.

  • Zabytkowe sanatorium „Patria” wybudowane przez tenora i aktora Jana Kiepurę – 20 m.

  • Willa Kasztelanka znajduje się 3km od dworca kolejowego w Krynicy-Zdroju

  • 6,5 km od wyciągu narciarskiego Jaworzyna Krynicka

  • 12 km od polsko-słowackiego przejścia granicznego w Muszynce. Tak więc to idealne miejsce na wypoczynek w rozsądnej cenie z łatwym dostępem do atrakcji oferowanych w Krynicy Zdroju i okolicach.

  • Wieża widokowa – 6,5 km

 

Willa Kasztelanka to zabytkowy obiekt z 1938r. wpisany do rejestru zabytków województwa małopolskiego pod nr rej.: A-21/M.

 

Serdecznie zapraszamy!

zwiń

Zobacz również