Willa Klemensówka

Od 35 zł

Krynica-Zdrój
ul. Zamkowa .
33-380 Krynica - Zdrój
Beskid Sądecki
zobacz na mapie

Opis

  Willa Klemensówka to noclegi w Krynicy Zdroju których szukasz! Obiekt położony jest blisko centrum miasta, a mimo to w jej otoczeniu panuje cisza i spokój. Powodem tej ciszy jest oddzielenie ul. Zamkowej od głównej arterii komunikacyjnej pasmem pięknych drzew.   Oferujemy Państwu: pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe z pełnym węzłem sanitarnym, Internet WI-FI, kuchnię ogólnie dostępną (odpowiednio wyposażoną), parking na terenie posesji. W ofercie posiadamy również apartamenty z własnym aneksem kuchennym. Z balkonów rozprzestrzenia się niezapomniany widok na Krynicę, Górę Parkową i Beskid Sądecki. Nasi gości mają możliwość skorzystania z lekcji nauki narciarstwa prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy chętnie
czytaj więcej

 

Willa Klemensówka to noclegi w Krynicy Zdroju których szukasz! Obiekt położony jest blisko centrum miasta, a mimo to w jej otoczeniu panuje cisza i spokój. Powodem tej ciszy jest oddzielenie ul. Zamkowej od głównej arterii komunikacyjnej pasmem pięknych drzew.

 


Oferujemy Państwu: pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe z pełnym węzłem sanitarnym, Internet WI-FI, kuchnię ogólnie dostępną (odpowiednio wyposażoną), parking na terenie posesji. W ofercie posiadamy również apartamenty z własnym aneksem kuchennym. Z balkonów rozprzestrzenia się niezapomniany widok na Krynicę, Górę Parkową i Beskid Sądecki. Nasi gości mają możliwość skorzystania z lekcji nauki narciarstwa prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy chętnie służą pomocą w doborze sprzętu. Posiadamy także aktualne informacja o warunkach narciarskich w najbliższej okolicy.

ZAPRASZAMY NA WYPOCZYNEK PRZEZ CAŁY ROK!  

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również