Willa Sarenka

Od 80 zł

Willa Sarenka

Willa Sarenka w miejscowości Krynica-Zdrój
Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie witamy i zapraszamy do zapoznania się z naszą  ofertą wypoczynku w Uzdrowisku Krynica - Zdrój . Willa Sarenka znajduję się 30 metrów od głównej drogi wjazdowej do Krynicy, naprzeciw Parku Słotwińskiego. Oferujemy 26 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach z łazienkami, jadalnią z dostępem do kuchni, zamykanym parkingiem, miejscem do grillowania oraz bezpłatnym dostępem do Internetu. Usytuowanie obiektu sprawia, że poczują Państwo ciszę górskiego krajobrazu na uboczu cywilizacji jednocześnie będąc w centrum uzdrowiska.

Położenie:
-10 minut pieszo do centrum (deptak)
-5 minut do lodowiska i sankostrady
-1,3 km do wyciągu na Słotwinach.

Oferujemy:
- 2 pokoje 1 osobowe (możliwość noclegu dwóch osób)
- 6 pokoi 2 osobowych
- 3 pokoje 3 osobowe
- wszystkie pokoje z łazienkami

Do dyspozycji gości:
- zamykany Parking
- bezpłatny dostęp do Internetu
- jadalnia z dostępem do kuchni

- miejsce do grillowania
- możliwość przechowywania sprzętu narciarskiego

Doba hotelowa trwa od 14:00 do 11:00

Atrakcje Krynicy - Zdroju

Główną atrakcją pobytu wypoczynkowego w Krynicy jest unikatowy klimat uzdrowiskowy, który wpływa regenerująco oraz pobudzająco na organizm. Liczne szlaki turystyki pieszej sprzyjają udanym wycieczką oraz pozwalają na zapoznanie się z malowniczym krajobrazem Beskidów. Krynica jest szczególnie atrakcyjna w okresie zimowym, ze względu na długo zalegającą pokrywę śnieżną oraz liczne stacje sportów zimowych, na czele z Koleją Gondolową na Jaworzynę (1114 m n.p.m.).
Na Hali Lodowej można brać udział w "Ślizgawce" a wieczorem uczestniczyć w romantycznym kuligu z pochodniami, zakończonym przy ognisku i dźwiękach muzyki góralskiej. Ponadto Krynica kusi swoimi urokami, także o innych porach roku. Latem można wypoczywać aktywnie uprawiając Nordic Walking lub jazdę na rowerze górskim po okolicznych stokach.
Natomiast osoby zainteresowane wydarzeniami kulturalnymi nie powinny przeoczyć Europejskiego Festiwalu im. Jana Kiepury, który odbywa się corocznie w sierpniu. Zaś wieczorami można bez względu na aurę pogodową cieszyć się muzyką i dancingami w licznych kawiarniach, restauracjach oraz muzycznych pubach.

Zapraszamy przez cały rok na pobyty rodzinne i indywidualne w cichej scenerii Parku Słotwińskiego.