Willa Sonata

Od 35 zł

Karpacz
ul. Kościelna 11
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Sonata to idealne miejsce dla osób, które chcą indywidualnie planować i organizować swój wypoczynek. Obiekt został tak urządzony, aby stworzyć Państwu z jednej strony namiastkę domu, z drugiej miejsce wolne od obowiązków i codziennej rutyny. Dbamy o to by u nas wszystko było „pod ręką”, tak byście mogli koncentrować się wyłącznie na swoich planach urlopowych. Doceniło to już wiele gości, którzy wracają do naszej willi.   Obiekt otoczony jest ogrodem z ławeczkami, gdzie można doskonale wypoczywać wśród drzewek owocowych i świerków.  Oferujemy także bezpłatny punkt dostępowy do internetu WiFi. Wykupując noclegi u nas, będzie Państwo zadowoleni z pobytu w Karpaczu.
czytaj więcej

Sonata to idealne miejsce dla osób, które chcą indywidualnie planować i organizować swój wypoczynek. Obiekt został tak urządzony, aby stworzyć Państwu z jednej strony namiastkę domu, z drugiej miejsce wolne od obowiązków i codziennej rutyny. Dbamy o to by u nas wszystko było „pod ręką”, tak byście mogli koncentrować się wyłącznie na swoich planach urlopowych. Doceniło to już wiele gości, którzy wracają do naszej willi.

 
Obiekt otoczony jest ogrodem z ławeczkami, gdzie można doskonale wypoczywać wśród drzewek owocowych i świerków.  Oferujemy także bezpłatny punkt dostępowy do internetu WiFi. Wykupując noclegi u nas, będzie Państwo zadowoleni z pobytu w Karpaczu.
 
W willi  "Sonata" czeka na Państwa  20 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu - i trzyosobowych oraz przestronnych czteroosobowych pokojach rodzinnych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki (WC, umywalka, prysznic). Część pokoi posiada balkon. W budynku obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu. Palenie jest dozwolone na balkonach i tarasie.
 
W obiekcie znajdziecie Państwo dwie, w pełni wyposażone kuchnie (kuchenka mikrofalowa, lodówka, kuchenka elektryczna, czajnik bezprzewodowy, naczynia i sztućce),  w których można przygotować posiłki we własnym zakresie. Osoby, które preferują wyżywienie poza obiektem mogą skorzystać z oferty pobliskich barów, restauracji i pizzerii.
 
W kuchni na parterze znajduje się kącik dla dzieci oraz naczynia i sztućce dla dzieci.
 
Obiekt jest przyjazny dla rodzin z dziećmi. Planując wypoczynek w Willi nie musicie Państwo zabierać ze sobą wszystkich przedmiotów, bez których Maluchy nie potrafią się obejść. Oferujemy bowiem krzesełko do karmienia, wanienkę i podgrzewacz, tak aby i nasi najmniejsi goście wypoczywali u nas komfortowo. W kuchni dla gości przygotowaliśmy kącik malucha.
 
Ponadto w ogrodzie, czekają do walki z nudą, huśtawki i piaskownica,  a w chwilach gdy powstawać będą kolejne już babki z piasku, i Wy Drodzy Rodzice znajdziecie chwilkę na odpoczynek wśród kwiatów i zieleni.
 
Naszym gościom udostępniamy bezpłatny dostęp do internetu. Zasięg hotspota obejmuje wszystkie pokoje. 
Aby skorzystać z hotspota należy połączyć się z siecią o identyfikatorze ssid: Willa Sonata - HOTSPOT, uruchomić przeglądarkę internetową i wpisać login i hasło.
 
W holu znajduje się miejsce na przechowywanie sprzętu narciarskiego, sanki itp.
zwiń

Zobacz również