Willa Zofia

Od 120 zł

Rymanów Zdrój
ul. Wyspiańskiego 1
38-481 Rymanów Zdrój
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Willa Zofia jest eleganckim, zabytkowym obiektem położonym w samym sercu Rymanowa Zdroju z dala od zgiełku oraz ruchu ulicznego w Parku Zdrojowym, przy głównym deptaku Uzdrowiska. To doskonałe miejsce na komfortowy nocleg w asyście innowacyjnych zabiegów SPA oraz pobyt leczniczy. Obiekt został wybudowany w 1882 rokum został odnowiony i urządzony w stylu retro, tak aby każdy z naszych Gości czuł się swobodnie. Zabiegi dostępne w naszej willi skierowane są zarówno do osób, które chcą się zrelaksować i poprawić sobie nastrój, jak i do klientów pragnących polepszyć swój stan zdrowia. Zapraszamy również osoby niepełnosprawne, które znajdą tutaj doskonałe warunki. Oferujemy przestronne,
czytaj więcej

Willa Zofia jest eleganckim, zabytkowym obiektem położonym w samym sercu Rymanowa Zdroju z dala od zgiełku oraz ruchu ulicznego w Parku Zdrojowym, przy głównym deptaku Uzdrowiska. To doskonałe miejsce na komfortowy nocleg w asyście innowacyjnych zabiegów SPA oraz pobyt leczniczy. Obiekt został wybudowany w 1882 rokum został odnowiony i urządzony w stylu retro, tak aby każdy z naszych Gości czuł się swobodnie.
Zabiegi dostępne w naszej willi skierowane są zarówno do osób, które chcą się zrelaksować i poprawić sobie nastrój, jak i do klientów pragnących polepszyć swój stan zdrowia. Zapraszamy również osoby niepełnosprawne, które znajdą tutaj doskonałe warunki.
Oferujemy przestronne, wygodne pokoje z ciekawym wystrojem i niepowtarzalną atmosferą. Pokoje są 1,2 i 3 osobowe, apartamenty oraz pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych. W każdym z nich znajduje się łazienka, ręczniki, tv i wifi.
Drewniana zabudowa, wystrój wnętrz nawiązujący do starodawnego stylu oraz przepiękna okolica z licznymi trasami spacerowymi wiodącymi poprzez góry i doliny sprawi, że Willa Zofia zachwyci swoich Gości niepowtarzalnym klimatem.
Rymanów Zdrój zawdzięcza lecznicze właściwości unikalnemu mikroklimatowi oraz złożom wód mineralnych. W recepcji Willi Zofia dostępne są dla Naszych Gości dwa ujęcia wód leczniczych RZ5 oraz Klaudia które sprzyjają leczeniu chorób skóry, żołądka, tętnic.

Atrakcje w okolicy:

  • Pijalnia Wód Mineralnych

  • Tężnia Solankowa

  • Trasy Turystyczne i Rekreacyjne

  • Ściana Olzy Kąpielisko

  • Muzeum Przemysłu Naftowego

  • Huta Szkła Sabina

  • Kiczera Ski Stok w Puławach  

Zapraszamy także do naszego drugiego obiektu SPA&Resort Bukowiec

zwiń

Zobacz również