Willa Zosieńka

Od 60 zł

Gdynia
ul. Sędzickiego 22
81-374 Gdynia
Pomorze Wschodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Noclegi w Gdyni Willa Zosieńka położona jest w samym centrum Gdyni w cichym i spokojnym zakątku z dala od ruchu przelotowego pojazdów, w miejscu gdzie brak zgiełku i wrzawy można zrelaksować się i odpocząć wsłuchując się w piękny śpiew najróżniejszych ptaków. Budynek usytuowany jest na ogrodzonym terenie - 100m od morskiej plaży. Tu czekają na Ciebie egzotyczny ogród przepełniony pięknymi palmami, których nie spotkacie Państwo nigdzie indziej, piękne, piaszczyste, szerokie plaże, przesycone jodem orzeźwiające powietrze i romantyczne wschody słońca. W ogrodzie taras z meblami ogrodowymi na których można relaksować się podziwiając egzotyczną roślinność np. podczas porannego śniadania. W tym samym miejscu
czytaj więcej

Noclegi w Gdyni

 Willa Zosieńka położona jest w samym centrum Gdyni w cichym i spokojnym zakątku z dala od ruchu przelotowego pojazdów, w miejscu gdzie brak zgiełku i wrzawy można zrelaksować się i odpocząć wsłuchując się w piękny śpiew najróżniejszych ptaków. Budynek usytuowany jest na ogrodzonym terenie - 100m od morskiej plaży. Tu czekają na Ciebie egzotyczny ogród przepełniony pięknymi palmami, których nie spotkacie Państwo nigdzie indziej, piękne, piaszczyste, szerokie plaże, przesycone jodem orzeźwiające powietrze i romantyczne wschody słońca.

W ogrodzie taras z meblami ogrodowymi na których można relaksować się podziwiając egzotyczną roślinność np. podczas porannego śniadania. W tym samym miejscu znajduje się również kącik grillowy dla dorosłych. Posesja jest ogrodzona wysokim, drewnianym płotem - kameralnie na ogrodzie. Swym gościom zapewniamy, ogrodzony parking na posesji (po wcześniejszym uzgodnieniu).
Willa Zosieńka to wspaniałe miejsce zarówno do pobytów biznesowych jak i wakacji spędzanych indywidualnie lub w gronie rodzinnym.

Oferujemy Państwu pokoje gościnne w Gdyni 1, 2, 3 i 4-osobowe których wystrój wnętrz w jednakowym stylu towarzyszy ciepłemu i przyjemnemu klimatowi Willi oraz zachęca do odpoczynku po słonecznych kąpielach w Bałtyku.
Do dyspozycji ogólnodostępna lodówka oraz kuchenka mikrofalowa. Na terenie całego obiektu dostępne jest bezpłatne łącze internetowe Wi-Fi.

Każdy z pokoi wyposażony jest w:
łoże małżeńskie lub pojedyncze łóżka,
stół z krzesłami,
szafę oraz komodę na odzież,
czajnik elektryczny,
podstawowy zestaw naczyń szklanych,
TV z telewizją kablową,
bezpłatne łącze internetowe Wi-Fi,
Pokoje 4-osobowe posiadają duże tarasy.

Gdynia noclegi centrum  Willa Zosieńka zaprasza

zwiń

Zobacz również