www.KWASKOWA.pl DOM SZKOLENIOWO - REKREACYJNY

Od 35 zł

Kazimierz Dolny
ul. Czerniawy 3D
24-120 Kazimierz Dolny
Lubelszczyzna
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Witamy w kwaskowa.pl   Kwaskowa.pl to Dom Szkoleniowo Rekreacyjny w Kazimierzu Dolnym, umiejscowiony w przepięknym otoczeniu przyrody Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.   Zapraszamy na niezapomniane pobyty indywidualne i imprezy firmowe: słoneczne pikniki, huczne spotkania integracyjne, motywujące i efektywne szkolenia, prezentacje biznesowe, bale, konferencje. Realizujemy każdy scenariusz imprez od kameralnych wieczorków przy kominku po zabawy terenowe z quadami i paintballem oraz gry fabularne.     Dla Grup Zorganizowanych   Dom Szkoleniowo Rekreacyjny Kwaskowa od 10 lat zajmuje się kompleksową obsługą pobytów grup zorganizowanych. Nie jesteśmy chwilową wydmuszką zbudowaną nagle za „unijne fundusze” – KWASKOWA.PL to obiekt od lat tworzony z pasją i
czytaj więcej
Witamy w kwaskowa.pl
 
Kwaskowa.pl to Dom Szkoleniowo Rekreacyjny w Kazimierzu Dolnym, umiejscowiony w przepięknym otoczeniu przyrody Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.
 
Zapraszamy na niezapomniane pobyty indywidualne i imprezy firmowe: słoneczne pikniki, huczne spotkania integracyjne, motywujące i efektywne szkolenia, prezentacje biznesowe, bale, konferencje. Realizujemy każdy scenariusz imprez od kameralnych wieczorków przy kominku po zabawy terenowe z quadami i paintballem oraz gry fabularne.
 
 
Dla Grup Zorganizowanych
 
Dom Szkoleniowo Rekreacyjny Kwaskowa od 10 lat zajmuje się kompleksową obsługą pobytów grup zorganizowanych.
Nie jesteśmy chwilową wydmuszką zbudowaną nagle za „unijne fundusze” – KWASKOWA.PL to obiekt od lat tworzony z pasją i zaangażowaniem, projekt konsekwentnie budowany w oparciu o relacje z ciekawymi ludźmi, promując różnorodność i wielokulturowość-nigdy nie usłyszą Państwo u nas „że czegoś się nie da zrobić, lub że jesteśmy niekompetentni w danej sprawie…”    
Poza zakwaterowaniem, naszym Gościom oferujemy wybór imprez towarzyszących i dodatkowych atrakcji z naszej bogatej oferty. Zapraszamy na niezapomniane imprezy firmowe: słoneczne pikniki, huczne spotkania integracyjne, motywujące i efektywne szkolenia, aktywne warsztaty, prezentacje biznesowe, bale, konferencje…
 
 
Dla Gości Indywidualnych
 
Przez cały rok oddajemy do Państwa dyspozycji pokoje w 4 standardach na każdą kieszeń. W całym Domu mają Państwo dostęp do bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi), zapewniamy bezpłatny i bezpieczny parking oraz śniadanie kontynentalne w postaci świeżych, słodkich bułeczek drożdżowych ze znanej kazimierskiej piekarni Sarzyński i całodobowy dostęp do serwisu kawowo-herbacianego.
Kwaskowa to Dom przyjazny rodzinom z dziećmi oraz Gościom pragnącym przyjechać do nas ze swoim czworonożnym przyjacielem. W części pokoi istnieje możliwość dostawki.
Kwaskową dzieli tylko 690 metrów od studni na Rynku i głównych atrakcji Kazimierza Dolnego.
Każdy Gość może liczyć na naszą pomoc w zakresie organizacji pobytu w Kazimierzu Dolnym i skorzystania z dodatkowych atrakcji.
 
zwiń

Zobacz również