Wynajem Pokoi i Jadłodajnia JUSTYNKA

Od 50 zł

Władysławowo
ul. Wyzwolenia 11
84-120 Władysławowo
Pomorze Wschodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Noclegi we Władysławowie blisko morza zaledwie 700 metrów od plaży. Władysławowo Pokoje Gościnne Justynka oferują bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i atrakcyjny ogród z tarasem. Jasne i przestronne pokoje w obiekcie Pokoje Gościnne Justynka są prosto urządzone. Każdy z nich wyposażony został w telewizor i łazienkę. Wiele z nich dysponuje ponadto balkonem.   Obiekt Pokoje Gościnne Justynka oferuje plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na grilla.  Obiekt Pokoje Gościnne Justynka oferuje bezpłatny parking i znajduje się 500 metrów od dworca kolejowego i autobusowego we Władysławowie. Port w Gdyni oddalony jest od niego o 40 km.   Władysławowo leży u nasady
czytaj więcej

Noclegi we Władysławowie blisko morza zaledwie 700 metrów od plaży.

Władysławowo Pokoje Gościnne Justynka oferują bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i atrakcyjny ogród z tarasem. Jasne i przestronne pokoje w obiekcie Pokoje Gościnne Justynka są prosto urządzone. Każdy z nich wyposażony został w telewizor i łazienkę. Wiele z nich dysponuje ponadto balkonem.
 
Obiekt Pokoje Gościnne Justynka oferuje plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na grilla. 
Obiekt Pokoje Gościnne Justynka oferuje bezpłatny parking i znajduje się 500 metrów od dworca kolejowego i autobusowego we Władysławowie.
Port w Gdyni oddalony jest od niego o 40 km.
 
Władysławowo leży u nasady półwyspu, jego nazwa nawiązuje do historycznego, XVII-wiecznego portu wojennego króla Władysława IV. To jedno z najbardziej atrakcyjnych wczasowisk nad morzem. Co roku plaże Władysławowa zapełniają się po brzegi turystami, którzy w malowniczej scenerii pragną oddawać się rozkoszom letniego wypoczynku. Dzięki dużej zawartości jodu w powietrzu, do miasta przyjeżdżać warto również zimą.
 
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również