Karczma i Pokoje Gościnne

Od 80 zł

Węgorzewo
ul. Zamkowa 10
11-600 Węgorzewo
Mazury
zobacz na mapie

Opis

W Krainie Tysiąca Jezior czeka na Państwa zasłużony wypoczynek i relaks w komfortowych warunkach i za niską cenę. Takiej okazji nie można przegapić! Oferujemy pokoje z łazienkami znajdujące się w nowo wykończonym obiekcie na zamieszkanej przez nas posesji niedaleko centrum miasta i jeziora Święcajty. Część z nich posiada aneks kuchenny.   Naszym gościom oddajemy do dyspozycji rowery, które umilą zwiedzanie okolicy. Istnieje również możliwość zorganizowania wycieczki motorówką po jeziorach. Pobyt w Węgorzewie jest doskonałą okazją do zabawy oraz bliższego poznania kultury tego niezwykłego regionu. W czasie wakacji w mieście organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń, m.in. Festiwal Rockowy, Jarmark Folkloru i
czytaj więcej


W Krainie Tysiąca Jezior czeka na Państwa zasłużony wypoczynek i relaks w komfortowych warunkach i za niską cenę. Takiej okazji nie można przegapić!

Oferujemy pokoje z łazienkami znajdujące się w nowo wykończonym obiekcie na zamieszkanej przez nas posesji niedaleko centrum miasta i jeziora Święcajty. Część z nich posiada aneks kuchenny.

 

Naszym gościom oddajemy do dyspozycji rowery, które umilą zwiedzanie okolicy. Istnieje również możliwość zorganizowania wycieczki motorówką po jeziorach.

Pobyt w Węgorzewie jest doskonałą okazją do zabawy oraz bliższego poznania kultury tego niezwykłego regionu. W czasie wakacji w mieście organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń, m.in. Festiwal Rockowy, Jarmark Folkloru i Festiwal Kultury Łowieckiej.

Zapraszamy do sympatycznego i czynnego wypoczynku na Mazurach!

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Pokój 1-osobowy         80 zł/doba

Pokój 2-osobowy    od 80 zł/doba

Pokój 3-osobowy    od 120 zł/doba

Ceny zależne od okresu i długości pobytu.

Przy zakupie noclegów oferujemy rabat 5% na korzystanie z wyżywienie w naszej karczmie.

Akceptujemy karty płatnicze.

 

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również