Zielona Dolinka nad Chańczą

Zielona Dolinka nad Chańczą w miejscowości Chańcza
Google Ads 300x250

Życiny 150 C
26-035 Raków
Góry Świętokrzyskie
zobacz na mapie

Opis

    Zapraszamy na wypoczynek w Góry Świętokrzyskie do domku Zielona Dolinka!!! Oferujemy Państwu letniskowy domek w sezonie letnim przy samym zalewie Chańcza!     W skład domku wchodzą trzy sypialnie, salon, kuchnia w pełni wyposażona, dwie łazienki, toalety, balkon oraz taras. Przy tarasie znajduje się miejsce na grilla, zaś 15 metrów niżej jest miejsce na ognisko. Zalew usytuowany jest zaledwie 30 m od domku. Zielona Dolinka to doskonałe miejsce by odpocząć od miejskiego zgiełku, naładować baterie i miło spędzić czas z najblliższymi na łonie natury. Do najbliższego sklepu są 3 km, zaraz za bramą kompleksu znajduje się bar, a
czytaj więcej

 

 

Zapraszamy na wypoczynek w Góry Świętokrzyskie do domku Zielona Dolinka!!!

Oferujemy Państwu letniskowy domek w sezonie letnim przy samym zalewie Chańcza!

 

 

W skład domku wchodzą trzy sypialnie, salon, kuchnia w pełni wyposażona, dwie łazienki, toalety, balkon oraz taras.
Przy tarasie znajduje się miejsce na grilla, zaś 15 metrów niżej jest miejsce na ognisko.
Zalew usytuowany jest zaledwie 30 m od domku.
Zielona Dolinka to doskonałe miejsce by odpocząć od miejskiego zgiełku, naładować baterie i miło spędzić czas z najblliższymi na łonie natury.

Do najbliższego sklepu są 3 km, zaraz za bramą kompleksu znajduje się bar, a 200 m dalej kolejny w leśnym zgiełku, w którym możemy zamówić domowy obiad.

 

Jest to dobra baza wypadowa do Parku Rozrywki i Miniatur w Krajnie, Parku Jurajskiego w Bałtowie, Zamku w Ujeździe, Zamku Królewskiego w Chęcinach, Kielce – stolica województwa świętokrzyskiego z licznymi atrakcjami, Sandomierz, Krzemionki Opatowskie, Św. Krzyż i wiele ciekawych miejsc, które trzeba zobaczyć!

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, udzielimy wszelkich informacji - 792-712-798

Do zobaczenia w Zielonej Dolince nad Chańczą!!!

 

 

zwiń

Zobacz również