Domki Zielone Wzgórza

Od 100 zł
Domki Zielone Wzgórza w miejscowości Karpacz
Google Ads 300x250

Ogorzelec 9
58-400 Kamienna Góra
Karkonosze
zobacz na mapie

Opis

Zapraszamy do osady Zielone Wzgórza w Karkonoszach, do malowniczego górskiego regionu u stóp Śnieżki... W tej malowniczej wsi Ogorzelec znajdziesz oazę spokoju i ciszy. Zrelaksujesz się, wypoczniesz, z dala od zgiełku i hałasu dużych kurortów, ale z dużą ilością ciekawych miejsc do zwiedzania. Do Państwa dyspozycji oddajemy domki w stylu góralskim z charakterystycznymi rzeźbieniami, wyposażenie całkowicie naturalne z drewna. Domek przeznaczony jest na 5 osób, składa się z: - Parterowy domek z poddaszem użytkowym / 2 sypialnie - Salon z kominkiem i częścią rekreacyjno - wypoczynkową - Telewizor z dostępem wi-fi - Internet we wszystkich obiektach - Kuchnia w pełni
czytaj więcej

Zapraszamy do osady Zielone Wzgórza w Karkonoszach, do malowniczego górskiego regionu u stóp Śnieżki... W tej malowniczej wsi Ogorzelec znajdziesz oazę spokoju i ciszy. Zrelaksujesz się, wypoczniesz, z dala od zgiełku i hałasu dużych kurortów, ale z dużą ilością ciekawych miejsc do zwiedzania.


Do Państwa dyspozycji oddajemy domki w stylu góralskim z charakterystycznymi rzeźbieniami, wyposażenie całkowicie naturalne z drewna. Domek przeznaczony jest na 5 osób, składa się z:

- Parterowy domek z poddaszem użytkowym / 2 sypialnie
- Salon z kominkiem i częścią rekreacyjno - wypoczynkową
- Telewizor z dostępem wi-fi
- Internet we wszystkich obiektach
- Kuchnia w pełni wyposażona
- Kuchenka indukcyjna - dwupalnikowa
- Ekspres kawowy
- Wyciąg kuchenny - kominowy z oświetleniem ledowym 
- Komplety naczyń - serwisy obiadowo - kawowy, naczynia / garnki kuchenne
- Ogrzewanie podłogowe
- Kominek
- Kabina prysznicowa z deszczownicą
- Parking utwardzony
- Możliwość zaopatrzenia lodówki w wyroby regionalne - cena do uzgodnienia.

Domki wyposażone w rozwiązania pro-ekologiczne typu: panele grzewcze na podczerwień, ogrzewanie podłogowe, bio oczyszczalnia i własne ujęcie wody.
Natomiast poddasze użytkowe posiada 2 sypialnie. 
W okolicy osady Zielone Wzgórza znajdziesz obiekty sportowe, szlaki turystyczne jak również trasy rowerowe.
Przepiękny krajobraz zapierający dech w piersiach, położenie przygraniczne z Republiką Czeską w sąsiedztwie Śnieżki z jej specyficznym mikroklimatem dobrze wpływającym na nasz organizm... 
Osada Zielone Wzgórza jest do Państwa dyspozycji o każdej porze roku.

Wkrótce!
Nad samym stawem dla zdrowotności i odnowy biologicznej w trakcie budowy: bania rosyjska i beczka. Dodatkowo niebawem będzie obiekt biesiadny pod strzechą z pomieszczeniem typu wędzarnia, grill, piec chlebowy. W trakcie budowy 3 domek w stylu góralskim w Karpaczu.

Karpacz noclegi Zielone Wzgórza

Zapraszamy

KARPACZ

Karpacz to miasto w województwie dolnośląskim, powiecie karkonoskim, położone w Sudetach Zachodnich w samej dolinie rzeki Łomnicy. Znakiem szczególnym Karpacza jest Góra Śnieżka, bardzo chętnie zdobywana przez mieszkańców oraz turystów każdej pory roku. W mieście znajdują się doskonale zaopatrzone ośrodki narciarskie słynące z ogromnej popularności. Wspaniałe miejsce na spędzenie wspólnego czasu z rodziną lub znajomymi.

ATRAKCJE KARPACZA

Karkonosze

Śnieżka z Karpacza

Świątynia Wang

Pielgrzymy oraz Słonecznik

Schronisko Samotnia

Wodospad Dziki w Karpaczu

Punkt Grawitacyjny

Zapora na Łomnicy

Młynek Miłości w Karpaczu

Muzea w Karpaczu

Muzeum klocków lego

Karkonoskie Tajemnice

Park Bajekzwiń

Zobacz również