Złota Rybka

Od 40 zł

Serdanki 4B
19-400 Olecko
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

 Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego obiektu Złota Rybka, który mieści się na obrzeżu Olecka w kierunku Gołdapi i przejścia granicznego Gusiew, w odległości 5 minut jazdy samochodem do centrum miasta, z bardzo dobrym ciągiem komunikacyjnym do wszystkich zakątków Polski, w pobliżu nas znajduje się las, a obok domu przebiega ścieżka rowerowa. Oferujemy pobyt w domu wolnostojącym nad Jeziorem Sedraneckim z bezpośrednią linią brzegową jeziora. Do Państwa dyspozycji są pokoje różnej wielkości z łazienkami. Posiadamy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe a nawet pięcio. Nasi goście mają dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, własnej plaży z pomostem oraz sprzętu wodnego (2 łódki oraz rower wodny), grilla, miejsca
czytaj więcej

 Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego obiektu Złota Rybka, który mieści się na obrzeżu Olecka w kierunku Gołdapi i przejścia granicznego Gusiew, w odległości 5 minut jazdy samochodem do centrum miasta, z bardzo dobrym ciągiem komunikacyjnym do wszystkich zakątków Polski, w pobliżu nas znajduje się las, a obok domu przebiega ścieżka rowerowa.

Oferujemy pobyt w domu wolnostojącym nad Jeziorem Sedraneckim z bezpośrednią linią brzegową jeziora.

Do Państwa dyspozycji są pokoje różnej wielkości z łazienkami. Posiadamy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe a nawet pięcio.

Nasi goście mają dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, własnej plaży z pomostem oraz sprzętu wodnego (2 łódki oraz rower wodny), grilla, miejsca na ognisko, sali telewizyjnej.

Dla zmotoryzowanych użyczamy miejsca parkingowe oraz garaż.

Olecko to miejscowość w północno-wschodniej części Polski w województwie warmińsko-mazurskim. Jest to niewielka i malownicza wieś w której zaznamy spokoju i wypoczniemy. Przez Olecko przechodzi także popularny szlak:  Olecko ? Kruklanki - Giżycko - Kętrzyn.  Olecko leży na wschodnich krańcach Pojezierza Mazurskiego, na szlaku łączącym Krainę Wielkich Jezior Mazurskich z Pojezierzem Suwalsko-Augustowskim. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

zwiń

Zobacz również