Złoty Widok

Od 140 zł

Karpacz
ul. Sarnia 7A
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pensjonat Złoty Widok to klimatyczny obiekt położony w Karpaczu, w zacisznej dzielnicy Wilcza Poręba.Planujesz urlop w Karpaczu, ferie czy wyjazd służbowy? Sprawdź naszą ofertę!Do Państwa dyspozycji oddajemy przytulne, komfortowe pokoje 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowe, co w łącznej ilości daje nam 48 miejsc noclegowych.Wszystkie pokoje posiadają nowocześnie urządzone łazienki. Gustownie zaprojektowane wnętrza, wygodne łóżka, TV SAT, radio, dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi, aneks kuchenny, ręczniki, łazienka z prysznicem, pozwolą Państwu odpoczywać w komfortowych, a zarazem domowych warunkach.Jeden z pokoi przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.Proponujemy Państwu pobyt w naszych apartamentach, przeznaczonych od 3 do 6 osób.Apartamenty posiadają aneksy kuchenne, własne łazienki i przytulnie zaaranżowane wnętrza. Do Państwa wyboru pozostawiamy apartament
czytaj więcej

Pensjonat Złoty Widok to klimatyczny obiekt
położony w Karpaczu, w zacisznej dzielnicy
Wilcza Poręba.

Planujesz urlop w Karpaczu, ferie czy wyjazd służbowy? Sprawdź naszą ofertę!

Do Państwa dyspozycji oddajemy przytulne, komfortowe pokoje 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowe, co w łącznej ilości daje nam 48 miejsc noclegowych.

Wszystkie pokoje posiadają nowocześnie urządzone łazienki. Gustownie zaprojektowane wnętrza, wygodne łóżka, TV SAT, radio, dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi, aneks kuchenny, ręczniki, łazienka z prysznicem, pozwolą Państwu odpoczywać w komfortowych, a zarazem domowych warunkach.

Jeden z pokoi przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Proponujemy Państwu pobyt w naszych apartamentach, przeznaczonych od 3 do 6 osób.

Apartamenty posiadają aneksy kuchenne, własne łazienki i przytulnie zaaranżowane wnętrza. Do Państwa wyboru pozostawiamy apartament od 3,4 i 6-osobowy.

W skład ich wyposażenia wchodzą: wygodne łóżka, TV SAT, radio, dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi, aneks kuchenny, ręczniki, łazienka z prysznicem.


W naszym obiekcie mieszczą się ponadto:

  • sala śniadaniowa,

  • duży ogród z leżakami i miejsce zabaw dla dzieci,

  • bezpłatny parking dla gości.


zwiń

Zobacz również