Domek Pod Lasem

Od 35 zł

Barchaczów 118
22-437 Łabunie
Roztocze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do „Domku pod lasem” położonego w pięknej miejscowości Barchaczów na Roztoczu, w gminie Łabunie. Miejscowość ma bogatą przeszłość historyczną – podczas drugiej wojny światowej niedaleko znajdowało się niemieckie lotnisko, a w obecnym parku sióstr franciszkanek była przechowywana amunicja. Aktualnie znajdują się tam cmentarz założycieli Łabuń – Szeptyckich oraz pomniki przyrody. W „Domku pod lasem” można wypoczywać niezależnie od pory roku. Do Państwa całkowitej dyspozycji udostępniamy piętro z pięknym widokiem na okolicę i dwoma balkonami. Istnieje również możliwość rozbicia namiotu oraz rozpalenia grilla lub ogniska. Możliwość wyżywienia!!!! Dla smakoszy domowe specjały, warzywa z domowego ogródka oraz ciasta! Można przyjechać zarówno
czytaj więcej

Zapraszamy do „Domku pod lasem” położonego w pięknej miejscowości Barchaczów na Roztoczu, w gminie Łabunie. Miejscowość ma bogatą przeszłość historyczną – podczas drugiej wojny światowej niedaleko znajdowało się niemieckie lotnisko, a w obecnym parku sióstr franciszkanek była przechowywana amunicja. Aktualnie znajdują się tam cmentarz założycieli Łabuń – Szeptyckich oraz pomniki przyrody.

W „Domku pod lasem” można wypoczywać niezależnie od pory roku. Do Państwa całkowitej dyspozycji udostępniamy piętro z pięknym widokiem na okolicę i dwoma balkonami. Istnieje również możliwość rozbicia namiotu oraz rozpalenia grilla lub ogniska. Możliwość wyżywienia!!!! Dla smakoszy domowe specjały, warzywa z domowego ogródka oraz ciasta! Można przyjechać zarówno z dziećmi jak i ze swoim pupilem! Postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom aby pobyt został na długo w pamięci! ZAPRASZAMY do obejrzenia galerii!

zwiń

Zobacz również