Willa JAŚ I MAŁGOSIA

Willa JAŚ I MAŁGOSIA

Willa JAŚ I MAŁGOSIA w miejscowości Ostrowo
Google Ads 300x250

Opis

O Ostrowie

Ostrowo - kaszubska wieś, położona na słonecznej, nadmorskiej równinie, wśród łąk w pobliżu lasu, między  Jastrzębią Górą a Karwią, gdzie można znaleźć spokój, ciszę, czyste powietrze i wypoczywać na wspaniałej,  piaszczystej plaży.
 
Willa "Jaś i Małgosia"
 
Zapraszamy do wypoczynku w willi "Jaś i Małgosia" w Ostrowie ul. Wiankowa 2.
Nowy budynek 3-kondygnacyjny, usytuowany na terenie ogrodzonym z parkingiem, placem zabaw dla dzieci, grilem.
 
Budynek położony jest na dużej działce, otoczony zielenią.
Pokoje są 2, 3 oraz 4-osobowe z łazienką, radiem, telewizorem oraz dostępem do bezprzewodowego internetu (WiFi). 
Wygodne, ciepło zaaranżowane wnętrza zapewnią Państwu komfortowy wypoczynek. 
Do dyspozycji jest aneks kuchenny oraz lodówki na każdym piętrze. 
Do Państwa dyspozycji jest stylowy grill, duży plac zabaw dla dzieci. 
Na terenie posesji jest ogrodzony parking na kilkanaście samochodów. 
 
Jest to idealne miejsce dla rodzin, osób chcących znaleźć spokój, czyste powietrze i wypoczywać na wspaniałej, piaszczystej plaży, należącej do najszerszych i najładnieszych na wybrzeżu.
 
Serdecznie zapraszamy do restauracji FELIPPE znadującej się na terenie posesji na pyszną pizzę i domowe jedzenie. Na terenie resturacji jest stylowy kominek oraz kącik dla dzieci.
 
Okoliczne tereny są idealne na piesze i rowerowe wycieczki. Niedaleko od Ostrowa na Bielawskich Błotach znajdują się dwa rezerwaty florystyczne "Woskownicy Bielawskiego Błota" i "Moroszka Bielawskiego Błota". Jest ścieżka dydaktyczno-spacerowa, służąca obserwacji fauny i flory rezerwatu, wytyczona przez Nadmorski Park Krajobrazowy.
Szlaki rowerowe:
Przez Ostrowo przebiega niezwykle interesujący szlak niebieski, biegnący przez północno-zachodnią częœć powiatu puckiego. Szlak niebieski - Nadmorski (Rozewski) Krokowa-Ostrowo-Jastrzębia Góra-Rozewie-Władysławowo-28,1km. Przepiękne widoki, urozmaicone ukształtowanie terenu to tylko niektóre zalety, które powinny przekonać cyklistów do przyjazdu nad morze.