Siedlisko

Siedlisko w miejscowości Zawoja
Google Ads 300x250

Zawoja 2462
34-223 Zawoja
Beskid Żywiecki
zobacz na mapie

Opis

      Zapraszamy na letni i zimowy wypoczynek w dobrej cenie. Każdy okres jest dobry by wypocząć w naszym domu.     Oferujemy Państwu 5 pokoi zapewniających 18 miejsc noclegowych.     W kilku pokojach są łóżka piętrowe, starannie wykonane na zamówienie, z bardzo wygodnym, typowo-hotelowym materacem. W każdym pokoju pełny węzł sanitarny. Do dyspozycji naszych Gości jest też wyposażona kuchnia, świetlica z satelitarną telewizją cyfrową oraz internet bezprzewodowy. Na terenie ośrodka jest duży ogród, miejsce do gier i zabaw na świeżym górskim powietrzu. Zapewniamy parking.     Pokoje :   - 3-osobowy (3 łóżka pojedyncze) - 2-osobowy (łóżko
czytaj więcej
 
 
 
Zapraszamy na letni i zimowy wypoczynek w dobrej cenie. Każdy okres jest dobry by wypocząć w naszym domu.
 
 
Oferujemy Państwu 5 pokoi zapewniających 18 miejsc noclegowych.
 
 
W kilku pokojach są łóżka piętrowe, starannie wykonane na zamówienie, z bardzo wygodnym, typowo-hotelowym materacem. W każdym pokoju pełny węzł sanitarny. Do dyspozycji naszych Gości jest też wyposażona kuchnia, świetlica z satelitarną telewizją cyfrową oraz internet bezprzewodowy. Na terenie ośrodka jest duży ogród, miejsce do gier i zabaw na świeżym górskim powietrzu. Zapewniamy parking.
 
 
Pokoje :
 
- 3-osobowy (3 łóżka pojedyncze)
- 2-osobowy (łóżko małżeńskie)
- 4-sosbowy (4 łóżka pojedyncze)
- 2-osobowy (łóżko małżeńskie)
- 4-osobowy (4 łóżka pojedyncze)
 
 
Budynek jest usytuowany w zacisznym miejscu, z dala od drogi głównej, w pobliżu rzeki, punktów gastronomicznych ze smacznymi posiłkami oraz barów i sklepów. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek polecamy ciekawe i widowiskowe szlaki turystyczne piesze i rowerowe oraz stadninę koni.
zwiń

Zobacz również