Pokoje Gościnne u Gieni

Pokoje Gościnne u Gieni

Pokoje Gościnne u Gieni w miejscowości Szczawnik
Google Ads 300x250

Opis

Pokoje gościnne "GIENIA" serdecznie zapraszają do malowniczego Szczawnika. Nasz dom znajduje się w spokojnej okolicy, z dala od głównej drogi, tuż przy rzece.

W naszej ofercie znajdą Państwo pokoje 2-, 3- i 4-osobowe, każdy z własną łazienką.

W pokojach dostępne są telewizory.

Goście mogą korzystać z w pełni wyposażonej kuchni.

Nasza gospodyni proponuje całodzienne wyżywienie.

Przed domem dużo przestrzeni do odpoczynku, gier i zabaw. Na terenie posesji znajduje się także oczko wodne, miejsce na grill i ognisko.

Zapewniamy obszerny parking.

Pobyt u "GIENI" to gwarancja odmiany i relaksu.

Szczawnik to urokliwa miejscowość położona blisko Muszyny, w sercu Beskidu Sądeckiego. Otoczona szczytami Pustej Wielkiej i Kotylniczego Wierchu, leży w dolinie potoku Szczawnik. To część uzdrowiskowo-wypoczynkowego kompleksu gminy Muszyna, słynąca z bogactwa wód mineralnych i mofet. W centrum wsi znajduje się wyciąg narciarski oraz szlak dla narciarzy biegowych. Szczawnik to także punkt wyjścia na szlaki turystyczne prowadzące na Jaworzynę Krynicką i inne malownicze trasy.

Wieś dynamicznie się rozwija, powstają nowe domy, które z myślą o turystach zapewniają komfortowy wypoczynek. Czyste powietrze, piękne lasy i spokój to idealne warunki do regeneracji sił.

W Szczawniku można podziwiać zabytkową drewnianą cerkiew św. Dymitra z XVIII wieku, która zachowała oryginalny cerkiewny wystrój. Obecnie służy jako kościół katolicki.

Dla miłośników jazdy konnej Szczawnik oferuje doskonałe warunki, w tym przebiegający przez wieś szlak konny. W okresie letnim można znaleźć ochłodę na miejscowym basenie lub skorzystać z krytego basenu dla dzieci. Dostępne jest również zaplecze gastronomiczne.