Willa Magnolia

Od 70 zł

Gdynia
ul. Legionów 159
81-463 Gdynia
Trójmiasto
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Noclegi w centrum Gdyni Willa Magnolia znajduje się w nadmorskiej części portowego miasta Gdyni na granicy dzielnic Orłowa i Redłowa. Usytuowana jest w odległości kilkuminutowego spaceru od morza, przystanku SKM, ZKM. Goście spragnieni nowinek technicznych mogą je poznać w pobliskim Parku Naukowo Technologicznym, a ci, dla których ważne są atrakcje modowe mogą znaleźć coś ciekawego w pobliskich centrach hadlowych: Klif i Riviera.Willa Magnolia oferuje pokoje z telewizorem, czajnikiem elektrycznym i lodówką. Morze Bałtyckie jest oddalone o 800 metrów od domu.Pokoje w pensjonacie maja wyjątkowy wystrój, urządzone są w odcieniach brązu i żółci.Dworzec kolejowy Gdynia Redłowo znajduje się w odległości 1 km od
czytaj więcej

Noclegi w centrum Gdyni Willa Magnolia znajduje się w nadmorskiej części portowego miasta Gdyni na granicy dzielnic Orłowa i Redłowa.

Usytuowana jest w odległości kilkuminutowego spaceru od morza, przystanku SKM, ZKM. Goście spragnieni nowinek technicznych mogą je poznać w pobliskim Parku Naukowo Technologicznym, a ci, dla których ważne są atrakcje modowe mogą znaleźć coś ciekawego w pobliskich centrach hadlowych: Klif i Riviera.

Willa Magnolia oferuje pokoje z telewizorem, czajnikiem elektrycznym i lodówką. Morze Bałtyckie jest oddalone o 800 metrów od domu.

Pokoje w pensjonacie maja wyjątkowy wystrój, urządzone są w odcieniach brązu i żółci.

Dworzec kolejowy Gdynia Redłowo znajduje się w odległości 1 km od pensjonatu, a Trójmiejski Park Krajobrazowy i Hala Sportowo-Widowiskowa Gdynia - w odległości 2 km od pensjonatu Willa Magnolia.

Co warto zobaczyć w Gdyni? 

Skwer Kościuszki

Klif Orłowski

Molo w Gdyni Orłowie

Kościół Świętego Michała Archanioła

Pomnik Ludziom Morza

zwiń

Zobacz również