Agro-Apartament

Od 35 zł

Zawoja-Przysłop osiedle Toczki 2040
34-222 Zawoja
Beskid Żywiecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pobyt w naszym Agro-apartamencie to niezapomniany wypoczynek i tradycyjna wiejska sielanka.   Nasz Agro-apartament usytułowany jest w malowniczym zakątku Zawoi-Przysłop, z niepowtarzalnym widokiem na pasmo Babiej Góry i Policy.   Spokój, bliskość z naturą i piękne widoki są naszymi atutami.   Dla Państwa oferujemy komfortowo wyposażony apartament, w którym nasi goście znajdą miły klimat, intymność, ponieważ nikt inny z gości nie znajduje się w tym czasie na obiekcie. Jest to duża zaleta dla par, małżeństw oraz emerytów. Stawiamy na jakość odpoczynku a nie na ilość gości!!!   Obiekt wyposażony jest w dwie sypialnie z TV / internet Wi-Fi , pokój
czytaj więcej
Pobyt w naszym Agro-apartamencie to niezapomniany wypoczynek i tradycyjna wiejska sielanka.
 
Nasz Agro-apartament usytułowany jest w malowniczym zakątku Zawoi-Przysłop, z niepowtarzalnym widokiem na pasmo Babiej Góry i Policy.
 
Spokój, bliskość z naturą i piękne widoki są naszymi atutami.
 
Dla Państwa oferujemy komfortowo wyposażony apartament, w którym nasi goście znajdą miły klimat, intymność, ponieważ nikt inny z gości nie znajduje się w tym czasie na obiekcie. Jest to duża zaleta dla par, małżeństw oraz emerytów. Stawiamy na jakość odpoczynku a nie na ilość gości!!!
 
Obiekt wyposażony jest w dwie sypialnie z TV / internet Wi-Fi , pokój kąpielowy, do dyspozycji również kuchnia z całym wyposażeniem, jadalnia wraz z salonem i słonecznym tarasem, zaś na deszczowe i wietrzne dni zaszklony ogród zimowy.
 
Obok budynku oferujemy też zamknięty parking ogrodowy, miejsce na parkowanie cemping przyczepy. Dobra lokalizacja w pobliżu ważnych miejsc turystycznych, sprawia że to miejsce staje się jednym z najatrakcyjniejszych w regionie, Dla dzieci boisko do piłki nożnej, kosz, huśtawka, miejsce na ognisko, W bliskiej odległości las, możliwość zbierania grzybów oraz spacerów w leśnej scenerii czyste górskie powietrze wpływa na odpoczynek i relaks.
 
Zaś w okresie zimowym piękno gór pokrytych śniegiem i zimowy krajobraz przyciąga do nas turystów lubiących tą porę roku. W bliskiej odległości wyciągi narciarskie, kolej linowa, karczmy,miejsca na spacery śnieżnymi ścieżkami a w słoneczne zimowe dni organizujemy kuligi oraz wiele innych atrakcji odpowiadających tej porze roku.
 
Doba noclegowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 a kończy o 10.00 następnego dnia.
 
Cena doby noclegowej od osoby 30-50 PLN/ apartamentw zależności od długości pobytu, Należności związane z wynajęciem kwatery należy wpłacić w pierwszym dniu pobytu. Dzieci połowa ceny.
 
Sugerujemy telefoniczne uzgodnienie przyjazdu na dzień przed przybyciem.
 
Możliwość porozumiewania się w języku niemieckim i angielskim.
 
Serdecznie zapraszamy.
zwiń

Zobacz również