Agroturystyka Helena

Agroturystyka Helena

Agroturystyka Helena w miejscowości Istebna
Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do malowniczego Beskidu Śląskiego, do miejscowości Istebna! Agroturystyka Helena zlokalizowana jest na przysiółku Wilcze, półtora kilometra od głównej drogi Wisła-Istebna. Do dyspozycji gości przytulne pokoje z łazienkami, Internetem bezprzewodowym i TV. Posiadamy także dużą salę z kominkiem odpowiednią na imprezy we własnym gronie, jest miejsce do posiedzenia i do potańczenia przy muzyce.
Przygotowujemy pyszne jedzenie, popularne dania oraz regionalne potrawy. U nas odpoczniesz w ciszy i spokoju, dobrze zjesz i miło spędzisz czas z bliskimi. Dla aktywnych polecamy zimą wyciągi narciarskie i narciarskie trasy biegowe. Dodatkowo współpracujemy z instruktorami narciarstwa biegowego i alpejskiego. Dla naszych gości super ceny lekcji indywidualnych i grupowych. Dodatkowo organizujemy kuligi z ogniskiem. Latem polecamy ścieżki spacerowe i szlaki górskie, baseny i trasy rolkowe, mnóstwo dróg bocznych idealnych na rowerowe wyprawy. Dodatkowo posiadamy duży ogród z zadaszonym miejscem do siedzenia przy ognisku, miejscem do zabawy i gier sportowych dla całej rodziny.
W ofercie mamy także wynajem całego domu na 12 osób z kuchnią i jadalnią. Nasz obiekt jest przyjazny rodzinom z dziećmi i rowerzystom. Udostępniamy łóżeczko turystyczne dla najmłodszych dzieci. Zapewniamy bezpieczne zamykane miejsce przechowywania rowerów. Zapraszamy serdecznie na wczasy do Istebnej przez cały rok. Przyjedziesz i juz nie będziesz chciał wyjechać.  


Istebna - polska wieś położona w województwie śląskim, w powiecie cieszyńskim, siedziba gminy Istebna. istebna to świetna baza wypadowa w góry Beskidu, zarówno jeśli chodzi o wędrówki piesze po wielokilometrowych szlakach turytycznych jak i rowerowe po świetnie przygotowanych trasach. Również samochodem można tu wygodnie podróżować, gdyż przez Istebną prowadzi droga z Milówki do Wisły i dalej do Szczyrku.


Atrakcje:

*Izba Pamięci Jerzego Kkuczki,

*Chatka Kawuloka,

*Muzeum Koronki w Koniakowie,

*Centrum Pasterskie w Koniakowie,

*Muzeum Regionalne "Na Grapie" w Jaworzynce,

*Kurna Chata Kawuloka,

*Muzeum Beskidzkie w Wiśle,

*Muzeum i Galeria Rodziny Konarzewskich w Istebnej,

*Izba Regionalna "Chata Kawuloka" w Istebnej,

*Muzeum Jana Wałacha w Istebnej,

*Zamek Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Wiśle,

*Rucki Tadeusz - Wystawa sztuki,

*Ochorowiczowka.