Agroturystyka i Winnica Płochockich

Od 150 zł

Daromin 2
27-612 Wilczyce
Wyżyna Sandomierska
zobacz na mapie

Opis

Planujesz weekend w Sandomierzu? Szukasz nietuzinkowego miejsca na nocleg? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Zatrzymaj się w malowniczej miejscowości Daromin w obiekcie Agroturystyka i Winnica Płochockich, to niezwykłe miejsce, w którym nie tylko odpoczniesz ale także poznasz tajniki winiarstwa... Do dyspozycji Gości oddajemy 4 pokoje 2-osobowe z łazienkami (3 pokoje łóżko małżeńskie, 1 pokój łózka pojedyncze) oraz Apartament 40 m2 (sypialnia łóżko małżeńskie), łazienka, kuchnia wraz z wyposażeniem połączona z salonikiem, gdzie znajduje się rozkładana sofa. Zapewniamy ręczniki, mydło, płyn do naczyń, papier toaletowy. Do dyspozycji Gości jest ogólnodostępna kuchnia wraz z wyposażeniem oraz świetlica (TV satelita). Każdy pokój
czytaj więcej

Planujesz weekend w Sandomierzu? Szukasz nietuzinkowego miejsca na nocleg? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!
Zatrzymaj się w malowniczej miejscowości Daromin w obiekcie Agroturystyka i Winnica Płochockich, to niezwykłe miejsce, w którym nie tylko odpoczniesz ale także poznasz tajniki winiarstwa...
Do dyspozycji Gości oddajemy 4 pokoje 2-osobowe z łazienkami (3 pokoje łóżko małżeńskie, 1 pokój łózka pojedyncze) oraz Apartament 40 m2 (sypialnia łóżko małżeńskie), łazienka, kuchnia wraz z wyposażeniem połączona z salonikiem, gdzie znajduje się rozkładana sofa.
Zapewniamy ręczniki, mydło, płyn do naczyń, papier toaletowy.
Do dyspozycji Gości jest ogólnodostępna kuchnia wraz z wyposażeniem oraz świetlica (TV satelita). Każdy pokój wyposażony jest w telewizor i Internet bezprzewodowy Wi-Fi. Do dyspozycji Gości miejsce do grillowania.
Nasz obiekt jest sezonowy, zapraszamy w okresie od maja do końca sierpnia.

zwiń

Udogodnienia

 • grill
 • internet
 • parking
 • plac zabaw
 • apartament
 • TV w pokojach
 • kuchnia ogólnodostępna
 • świetlica
 • lodówka
 • czajnik
 • taras
 • kuchenka mikrofalowa
 • meble ogrodowe
 • zakaz palenia
 • kuchenka elektryczna
 • ekspres do kawy
 • zastawa stołowa
 • zmywarka
 • ogród

Cennik

POBYT NA JEDNĄ NOC
Pokoje dwuosobowe 170 PLN/noc
Apartament dwuosobowy 200 PLN/noc
Apartament czteroosobowy 320 PLN/noc

DWIE NOCE I WIĘCEJ
Pokoje dwuosobowe 150 PLN/noc
Apartament dwuosobowy 170 PLN/noc
Apartament czteroosobowy 300 PLN/noc

WLICZONE W CENĘ
- nocleg
- bielizna pościelowa (poduszka, kołdra, prześcieradło)
- komplet ręczników (do rąk oraz kąpielowy)
- artykuły higieniczne (mydło, papier toaletowy, płyn do naczyń)
- dostęp do WiFi
- dostęp do kuchni i Sali ( świetlicy)
- ekspres do kawy (kawa, herbata)

Regulamin obiektu noclegowego Winnica Płochockich

1. Rezerwacji pobytu można dokonać osobiście, telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 30% kosztów pobytu w formie zadatku. Pozostała kwota należności uiszczana jest w dniu przyjazdu.
2. Zadatek jest bezzwrotny, chyba że rezygnacja z rezerwacji nastąpi najpóźniej na 7 dni przed zaplanowanym rozpoczęciem pobytu. W takiej sytuacji zwrotowi podlega 50% wpłaconej kwoty. Zadatek zwracany jest w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.
3. Doba noclegowa trwa od godz. 15.00 w dniu przyjazdu do godz. 11.00 w dniu wyjazdu. Opuszczenie kwatery w godzinach późniejszych, bądź chęć przyjazdu w godzinach wcześniejszych możliwe jest jedynie po uzgodnieniu z właścicielem.
4. W cenę pobytu wliczone są media, dostęp do części wspólnej domu ze wszystkimi przedmiotami wyposażenia i urządzeniami technicznymi, bielizną pościelową oraz ręcznikami.
5. Jeśli zdecydują się Państwo na przerwanie pobytu w naszym obiekcie wcześniej niż ustalono, nie przysługuje Państwu zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.
6. W domu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia (dotyczący również łazienek). Pomieszczenia wyposażone są w czujki dymowe wywołujące alarm. Palaczy prosimy o wychodzenie na balkon lub na taras.
7. 
Prosimy o niezakłócanie spokojnego pobytu innym gościom oraz przestrzeganie ciszy nocnej w godzinach 22-6.
8. Wraz z kluczem do pokoju otrzymają Państwo również klucz do drzwi sali degustacyjnej, gdzie mogą Państwo korzystać z kuchni. Prosimy o zamykanie ich za sobą.
9. W przypadku opuszczania domu prosimy o pozamykanie wszystkich okien, wyłączenie urządzeń pobierających prąd elektryczny (oświetlenie, telewizory) oraz zamknięcie drzwi wejściowych na klucz.
10. Parking mieszczący się na terenie Winnicy Płochockich jest bezpłatny, niestrzeżony.
11. Prosimy o nie przywożenie ze sobą zwierząt domowych (psów, kotów) bez zezwolenia gospodarzy.
12. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia gości.
13. W razie pilnej potrzeby apteczkę znajdą Państwo w kuchni przy sali degustacyjnej.
14. Prosimy o przestrzeganie przepisów z zakresu ochrony środowiska, w szczególności: ? nie wykorzystaną przez Państwa bieliznę pościelową oraz ręczniki proszę odkładać w widoczne miejsce, aby nie trafiły niepotrzebnie do pralni, ? starajmy się oszczędzać energię elektryczną.
15. Rodzice zobowiązują się do bezwzględnego nadzoru nad swoimi dziećmi. Za szkody wyrządzone przez podopiecznych odpowiadają wyłącznie ich opiekunowie, również w przypadku nieszczęśliwych wypadków spowodowanych nieprzestrzeganiem niniejszego regulaminu. Szczególną ostrożność prosimy zachować przy schodach, użytkowaniu urządzeń elektrycznych oraz na zewnątrz domu przy przetwórni, oraz drodze dojazdowej do budynku.
16. Gość Winnicy Płochockich ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zagubienie lub zniszczenie przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Gość powinien zawiadomić gospodarzy o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
17. Gospodarze Winnicy Płochockich zastrzegają sobie prawo do odmowy dalszego świadczenia usług w przypadku drastycznego naruszenia regulaminu przez gości, bez zwrotu kosztów pobytu.
18. Regulamin Winnicy Płochockich podaje się gościom do wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie internetowej www.winnicaplochockich.pl oraz dostępny jest w każdym pokoju.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu.

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

O winnicy

O NAS

W związku ze zbyt dużą odległością winnicy od miejsca zamieszkania – ponad 300km- w 2005

roku kupiliśmy gospodarstwo rolne w miejscowości Daromin w powiecie sandomierskim. W tym samym roku zaczęliśmy zakładanie winnicy, która zajmuje areał ok. 5 ha. Dziś, po niemal 20 latach doświadczeń i uczestnictwie w wielu wyjazdach szkoleniowych, udało nam się stworzyć profesjonalną, niewielką rodzinną winnicę, w której wszelkie kluczowe działania i decyzje należą do właścicieli. Syn Piotr jest absolwentem SGGW wydziału technologii żywności i wraz z żoną Katarzyną wykazuje żywe zainteresowanie tematyką enologii i deklaruje chęć związania swojej przyszłości z produkcją wina.


Polskie wina

W roku 2008 winnica została zarejestrowana w ARR i w chwili obecnej nasze wina polskie są już w sprzedaży w kilkudziesięciu miejscach w kraju. Zyskujemy coraz większe znaczenie jako producent polskiego wina.

W 2010 roku ruszyły prace związane z rozbudową budynków w Darominie na potrzeby docelowej, odpowiednio dużej piwnicy winiarskiej, właściwie przygotowanej do produkcji wysokojakościowego wina, oraz budową infrastruktury towarzyszącej w postaci salki degustacyjnej i kilku pokoi, tak, aby nasza winiarnia mogła stać się miejscem przyjmowania gości zainteresowanych winem i enoturystyką. Dzięki temu dziś możliwe jest zwiedzanie winnicy, a wino polskie przez nas produkowane może być degustowane przez odwiedzających.

W obecnej chwili winnica dysponuje czterema pokojami dwuosobowymi, przestronnym apartamentem rodzinnym, duża salą degustacyjną z zapleczem sanitarnym i kuchennym.

Zwiedzanie winnicy

W sezonie maj-sierpień, w soboty  o godzinach 15.00 i 17.00 przyjmujemy gości, którzy mogą zapoznać się z winnicą i piwnicą oraz zdegustować autentyczne polskie wina. Przed przyjazdem niezbędny jest kontakt telefoniczny, gdyż nie zawsze wizyta jest możliwa. Goście indywidualnii: Zwiedzanie winnicy + degustacja 3 rodzajów win -35 zł/osoby ( czas trwania ok.1godziny). Grupy zorganizowane powyżej 12 osób wycena indywidualna.

Serdecznie zapraszamy Basia i Marcin!


Lokalizacja

Zobacz również