Agroturystyka Janina Zborowska

Od 30 zł
Agroturystyka Janina Zborowska w miejscowości Witów
Google Ads 300x250

Witów 112
34-512 Witów
Podhale
zobacz na mapie

Opis

Noclegi w Witowie zapraszamy. Oferujemy miejsca noclegowe w pokojach 2,3,4 osobowych z wyżywieniem na miejscu. Gospodarstwo agroturystyczne, pokoje z łazienkami, wyżywienie na miejscu. Domowa, regionalna kuchnia, własne mleko, sery i korbacze. Wieś Witów znajduje się u podnóża Tatr Zachodnich, przy granicy ze Słowacją. Jeśli poszukujecie Państwo spokoju, wysokiego komfortu wypoczynku i możliwości aktywnego spędzania czasu wszystko to znajdziecie u nas. Spotkacie się tu Państwo z serdeczną góralską gościnnością. Tutaj też można czynnie spędzić czas na wycieczkach górskich i rowerowych oraz uprawiając narciarstwo zjazdowe i śladowe. ZIMA:odległość od wyciągów narciarskich: 300 m wyciągi orczykowe 1000 m wyciąg krzesełkowy WITÓW-SKI 17 km
czytaj więcej

Noclegi w Witowie zapraszamy. Oferujemy miejsca noclegowe w pokojach 2,3,4 osobowych z wyżywieniem na miejscu. Gospodarstwo agroturystyczne, pokoje z łazienkami, wyżywienie na miejscu. Domowa, regionalna kuchnia, własne mleko, sery i korbacze.

Wieś Witów znajduje się u podnóża Tatr Zachodnich, przy granicy ze Słowacją. Jeśli poszukujecie Państwo spokoju, wysokiego komfortu wypoczynku i możliwości aktywnego spędzania czasu wszystko to znajdziecie u nas. Spotkacie się tu Państwo z serdeczną góralską gościnnością. Tutaj też można czynnie spędzić czas na wycieczkach górskich i rowerowych oraz uprawiając narciarstwo zjazdowe i śladowe.

ZIMA:odległość od wyciągów narciarskich:

  • 300 m wyciągi orczykowe
  • 1000 m wyciąg krzesełkowy WITÓW-SKI
  • 17 km wyciągi krzesełkowe i baseny termalne ORAWICE
  • tereny do nart biegowychLATO: odległość od dolin Tatrzańskich :

  • 4 km Dolina Chochołowska
  • 6 km Dolina Kościeliska
  • tereny na rowery górskie
zwiń

Zobacz również