Agroturystyka Kąkol

Od 140 zł

Stryszawa 533
34-205 Stryszawa
Beskid Żywiecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego.Jeśli szukasz ciszy i spokoju, lubisz podziwiać przyrodę, zwierzęta leśne, posłuchać śpiewu ptaków i oddychać czystym powietrzem zapraszamy do Stryszawy, wioski położonej w Beskidzie Małym, u podnóża Beskidu Żywieckiego, Babiej Góry i Jałowca, 15km od Suchej Beskidzkiej. Naszym gościom zapewniamy domową atmosferę, spokojny odpoczynek, ciszę, przepiękne widoki oraz wiele innych atrakcji. Nasz obiekt agroturystyczny znajduje się na niewielkim pagórku porośniętym lasem. Wokół jest mnóstwo wolnej przestrzeni co sprzyja turystyce pieszej i rowerowej, które można uprawiać na przygotowanych trasach i szlakach turystycznych. Zimą, panują tu idealne warunki do zjazdów saneczkowych oraz organizowanych przez nas, kuligów zakończonych ogniskiem.
czytaj więcej

Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego.
Jeśli szukasz ciszy i spokoju, lubisz podziwiać przyrodę, zwierzęta leśne, posłuchać śpiewu ptaków i oddychać czystym powietrzem zapraszamy do Stryszawy, wioski położonej w Beskidzie Małym, u podnóża Beskidu Żywieckiego, Babiej Góry i Jałowca, 15km od Suchej Beskidzkiej. Naszym gościom zapewniamy domową atmosferę, spokojny odpoczynek, ciszę, przepiękne widoki oraz wiele innych atrakcji.

Nasz obiekt agroturystyczny znajduje się na niewielkim pagórku porośniętym lasem. Wokół jest mnóstwo wolnej przestrzeni co sprzyja turystyce pieszej i rowerowej, które można uprawiać na przygotowanych trasach i szlakach turystycznych. Zimą, panują tu idealne warunki do zjazdów saneczkowych oraz organizowanych przez nas, kuligów zakończonych ogniskiem. Cisza, spokój, czyste, górskie powietrze to jedne z największych zalet naszego regionu.

Wypoczywającym u nas gościom oferujemy 5 pokoi (2-,3-,4- osobowymi) z łazienkami, balkonami i dostępem do WiFi, kuchni i przestronnego salonu z kominkiem i TV. Proponujemy smaczne posiłki z tradycyjnej kuchni polskiej w oparciu o produkty z własnego gospodarstwa (mleko, jaja, ser itp).

Oferujemy także:

*bezpłatny parking

*kryty i odgrzewany solarnie basen

*plac zabaw dla dzieci( piaskownica, huśtawki)

* miejsce na ognisko

* tenis stołowy

*grę ,, cymbergaj?, szachy

*przestronną altanę

*leżaki

*boisko do gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną

*dostęp do sieci bezprzewodowej WiFi

*przestronny salon z kominkiem i TV

* w zimie możliwość wypożyczenia sanek

* możliwość zakupu własnych produktów tj. mleko, śmietana, ser, jaja.

 

zwiń

Zobacz również