Agroturystyka MAURIN

Agroturystyka MAURIN

Agroturystyka MAURIN w miejscowości Bieniasze
Google Ads 300x250

Opis

Całoroczne Gospodarstwo agroturystyczne "MAURIN" zlokalizowane jest w urokliwej miejscowości BIENIASZE nad Jeziorem Bieniaskim 5 km od Miłakowa.   Dla potrzeb agro - wczasowiczów przygotowano i urządzono w wysokim standardzie dwupokojowy apartament oraz dwuosobowe pokoje mieszkalne (z możliwością dostawki) z łazienkami i LCD.   Ponadto do dyspozycji Gości udostępniono duży salon kominkowy do odpoczynku przy lekturze, szachach, warcabach lub grach planszowych i salę jadalną.   Podczas wypoczynku umożliwiamy aktywne spędzenie czasu:
  • Przy wędkowaniu na własnym prawie 1ha stawie lub w Jeziorze Bieniaskim stosując zasadę "co złowisz to na patelnię".
  • Na terenie znajdują się boiska do gry w piłkę nożną, gry w siatkówkę i badmintona.
  • Proponujemy Państwu wycieczki piesze, rowerowe i wodne umożliwiając wypożyczenie kijków do nordic walking, rowerów oraz łodzi i kajaka.
  • Do dyspozycji gości oddajemy także stół do tenisa, piłkarzyki, darty.
  • Posiadamy kilka zestawów do gry w paintball, umożliwiamy także strzelanie z wiatrówki i łuku.
  • W okresie zimowym proponujemy narty biegowe, kuligi oraz łyżwy na zamarzniętym stawie.
Po trudach całego dnia można przyjemnie spędzić wieczór przy ognisku lub grillu. Warunki w gospodarstwie są bardzo przyjazne do pobytu z dziećmi w każdym wieku.   Specjalnie dla maluchów przygotowaliśmy bezpieczny mini ogródek jordanowski, a dla rodziców "leniuszków" proponujemy plażę nad własnym stawem umożliwiając korzystanie z pomostu, leżaków i kocy.   W budynku znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny umożliwiający gościom przygotowanie wszystkich posiłków we własnym zakresie.    Zachęcamy także do korzystania z całodziennego wyżywienia przygotowanego przez gospodarzy wyłącznie z ekologicznych produktów. Proponujemy doskonałą staropolską kuchnię taką jak u babci.   Corocznie przygotowujemy bogatą specjalną ofertę sylwestrową, w której skład wchodzi oprócz zakwaterowania pełne wyżywienie, zabawa przy dźwiękach muzyki elektronicznej, kulig i ognisko.   Gospodarstwo stanowi doskonałą bazę noclegową dla nurków penetrujących głębiny jez. WUKSNIKI – najgłębszego akwenu pojezierza olsztyńskiego (67 m) . Jezioro to znajduje się w odległości ok. 1 km od Bieniasz – dojazd drogą asfaltową ok. 1,5 km.   ZAPRASZAMY na naszą stronę