AGROTURYSTYKA ZDORY

Od 35 zł

Zdory 43
12-200 Pisz
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Proponujemy Państwu wynajęcie samodzielnych, niezależnych pokoi w sezonowym domu letniskowym  położonym w miejscowości Zdory k. Pisza nad jeziorem Seksty w pobliżu jeziora Śniardwy (największe jezioro w Polsce). Jezioro Śniardwy wchodzi w skład szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Mejscowość Zdory leży na skraju  Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Nasze okolice to raj dla wędkarzy i miłośników przyrody. W naszym domu może wypoczywać jednocześnie do 30 osób.  OPIS OBIEKTU: Na terenie naszej ogrodzonej i oświetlonej posesji o pow. ok. 0,6ha, usytuowanej nad jeziorem Seksty, w pobliżu lasu znajdują się dwa budynki Dom 1 - na parterze - salon z kominkiem i TV, jadalnia, kuchnia; na
czytaj więcej

Proponujemy Państwu wynajęcie samodzielnych, niezależnych pokoi w sezonowym domu letniskowym  położonym w miejscowości Zdory k. Pisza nad jeziorem Seksty w pobliżu jeziora Śniardwy (największe jezioro w Polsce). Jezioro Śniardwy wchodzi w skład szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Mejscowość Zdory leży na skraju  Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Nasze okolice to raj dla wędkarzy i miłośników przyrody. W naszym domu może wypoczywać jednocześnie do 30 osób. 

OPIS OBIEKTU:
Na terenie naszej ogrodzonej i oświetlonej posesji o pow. ok. 0,6ha, usytuowanej nad jeziorem Seksty, w pobliżu lasu znajdują się dwa budynki
Dom 1 - na parterze - salon z kominkiem i TV, jadalnia, kuchnia; na piętrze pokoje 1-2-3-4 osobowe z TV lub radio, ze wspólną łazienką.
Dom 2 - na parterzeznajduje sie kuchnia oraz pokoje 2-osobowe z łazienkami i TV, na piętrzepokoje 1-2-3-4 osobowe z TV i łazienkami
Do dyspozycji naszych gości: taras, stoliki, ławki, grill, miejsce na ognisko, huśtawka, piaskownica dla dzieci, oczko wodne oraz altana ogrodowa.
Samochód można zostawić na zamkniętej, ogrodzonej i oświetlonej posesji.
 
OKOLICA:
Miejscowosć Zdory znajduje na obrzeżach Mazurskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu znajduje się takżę Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo, śluza Guzianka, malowniczy szlak kajakowy rzeką Krutynia i wiele innych atrakcji.
 
ODLEGŁOŚCI:
Tuż przy posesji znajduje się jezioro Seksty z kąpieliskiem  niestrzeżonym  i 3 prywatymi pomostami wędkarskimi, natomiast do lasu jest ok.300m.
U gospodarza można wynająć sprzęt pływający
Najbliższy sklep spożywczy z barem znajduje sie w odległości ok 600m, natomiast restauracja Remiza znajduje sie na przeciwko posesji.
 
Najbliższe miasto: Pisz ok. 12km.
zwiń

Zobacz również