Aleksandrowo Bieszczadzka Baza Mików

Aleksandrowo Bieszczadzka Baza Mików

Aleksandrowo Bieszczadzka Baza Mików w miejscowości Mików
Google Ads 300x250

Opis

 

Szukasz ciekawej bazy wypadowej w Bieszczady, a może chcesz po prostu wypocząć i miło spędzić urlop z rodziną? Wybierz się do Mikowa!

Oferujemy noclegi w malowniczej osadzie Mików w gminie Komańcza. Nasz dom usytuowany jest w pobliżu pięknej bieszczadzkiej przyrody. Szczególnie zachwycające są okolice masywu Magurycznego, Chryszczatej z Jeziorkami Duszatyńskimi, Przełeczy Żebrak, Przełęczy Łupkowskiej i Siwakowskiej Doliny. Tutejsze lasy zamieszkują żubry, niedźwiedzie brunatne, bobry, borsuki. Spotkać można również czaplę, bociana czarnego i różne gatunki sów.

W drewnianym domu czekają na Państwa 2 sypialnie, 2 łazienki i ogólnodostępna kuchnia. Na parterze znajduje się sypialnia, w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka na gaz, zastawa stołowa) oraz łazienka. Do dyspozycji na piętrze jest kolejna sypialnia i łazienka. Dom jest ogrzewany. Zarówno dzieci jak i dorosłych zachęcamy do korzystania z domowej biblioteczki.

Posiadamy bezpłatny ogrodzony parking, miejsce na ognisko/grilla, wypożyczalnię sprzętu rekreacyjnego oraz łóżeczko dla dzieci.

W razie gdyby zabrakło miejsc sypialnych w domu dla liczebniejszej grupy zorganizowanej istnieje możliwość skorzystania z 2 namiotów 2-3 osobowych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.