APARTAMENT BALTIC

Od 35 zł

Kołobrzeg
ul. Fredry 7A
78-100 Kołobrzeg
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Apartamenty Baltic  Kołobrzeg udany wypoczynek nad morzem przez cały rok   Serdecznie witamy Państwa na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania sie z ofertą. Mamy do zaoferowania całoroczny wynajem komfortowych apartamentów na wczasy, wakacje czy wypoczynek zlokalizowanych w nowoczesnych kompleksach  "Zielone Tarasy" i 5-gwiazdkowym „Aquarius SPA” we wschodniej części nadmorskiego kurortu Kołobrzeg przy ulicy Fredry. Polecamy też Apartamenty Baltic Kołobrzeg  jako najbardziej komfortową formę wypoczynku rodzinnego na wczasy z dziećmi, pełnego swobody, bijącego na głowę pensjonaty czy kwatery prywatne. Sami mamy małe dzieci, z którymi często podróżujemy  i wiemy co potrzeba do wygodnego pobytu z najmłodszymi. Bliskość plaży i
czytaj więcej

Apartamenty Baltic  Kołobrzeg

udany wypoczynek nad morzem przez cały rok
 
Serdecznie witamy Państwa na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania sie z ofertą. Mamy do zaoferowania całoroczny wynajem komfortowych apartamentów na wczasy, wakacje czy wypoczynek zlokalizowanych w nowoczesnych kompleksach  "Zielone Tarasy" i 5-gwiazdkowym „Aquarius SPA” we wschodniej części nadmorskiego kurortu Kołobrzeg przy ulicy Fredry. Polecamy też Apartamenty Baltic Kołobrzeg  jako najbardziej komfortową formę wypoczynku rodzinnego na wczasy z dziećmi, pełnego swobody, bijącego na głowę pensjonaty czy kwatery prywatne. Sami mamy małe dzieci, z którymi często podróżujemy  i wiemy co potrzeba do wygodnego pobytu z najmłodszymi.
Bliskość plaży i bezpośrednie sąsiedztwo Parku Nadmorskiego czyni to miejsce wyjątkowo spokojnym i zacisznym, pełnym czystego morskiego powietrza, idealnym na wczasy, pobyty lecznicze czy rehabilitacyjne. Duża ilość alejek spacerowych i ścieżek rowerowych sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Doskonale rozbudowana w tej okolicy baza odnowy biologicznej I rehabilitacyjno-zabiegowa umożliwia gościom naszych apartamentów skuteczną poprawę stanu zdrowia. Apartamenty Baltic to noclegi w Kołobrzegu, ale przede wszystkim wczasy i urlop w Kołobrzegu blisko morza a na wyciągnięcie dłoni  Spa Kołobrzeg  najwieksza baza spa w Polsce. 
 
W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez naszych klientów i idąc z duchem czasu, w oferowanych przez nas apartamentach na Zielonych Tarasach 1, 2, 4, 7, 9, 12 ( Zielone Tarasy) oraz 5 i 6 (Aquarius SPA) oferujemy bezpłatny dostęp do internetu.
 
Baltic 1
Zielone Tarasy
Apartament 2-pokojowy 45 m2 z kuchnią i łazienką, na parterze z trawiastym tarasem, obok Baltic 4,  w cenie internet, parking przed budynkiem i sala fitness. Szczególnie polecany rodzinom z małymi dziećmi, przyjazny alergikom. Do morza 300 m.  
                                                                                       
Baltic 2
Zielone Tarasy
Apartament 2-pokojowy 48 m2 z kuchnią i łazienką, na parterze z trawiastym tarasem, obok Baltic 3 I Baltic 9,  w cenie internet, parking przed budynkiem i sala fitness. Szczególnie polecany rodzinom z małymi dziećmi, przyjazny alergikom. Do morza 300 m.  
                                                                                      
Baltic 3
Aquarius SPA
*****
Apartament 2-pokojowy 50 m2 z kuchnią i łazienką, na 1 piętrze z balkonem, w cenie garaż. Korzystanie z kompleksu wodnego w tym samym obiekcie z rabatem 25%. Polecany klientom o większych wymaganiach. Dodatkowe atrakcje dla całej rodziny. Do morza 150m.
                                 NOWOŚĆ W OFERCIE !!!               
 
Baltic 4
Zielone  Tarasy
Apartament 2-pokojowy 38 m2 z kuchnią i łazienką, na parterze z trawiastym tarasem, obok Baltic 1,  w cenie internet wi-fi, parking przed budynkiem i sala fitness. Szczególnie polecany rodzinom z małymi dziećmi, przyjazny alergikom. Do morza 300 m.  
                                                                                          
Baltic 5
Aquarius SPA
*****
Apartament 2-pokojowy 50 m2 z kuchnią i łazienką, na 3 piętrze z balkonem, w cenie garaż i internet. Korzystanie z kompleksu wodnego w tym samym obiekcie z rabatem 25%. Polecany klientom o większych wymaganiach. Dodatkowe atrakcje dla całej rodziny. Do morza 150m.  
                                                                                          
Baltic 6
Aquarius SPA
*****
 Apartament 2-pokojowy 50 m2 z kuchnią i łazienką, na parterze z tarasem, bardzo słoneczny, w cenie garaż i internet. Korzystanie z kompleksu wodnego w tym samym obiekcie z rabatem 25%. Polecany klientom o większych wymaganiach. Dodatkowe atrakcje dla całej rodziny. Do morza 150m.  
                                                                                         
Baltic 7
Zielone  Tarasy
 Apartament 2-pokojowy, bardzo jasny, 40 m2 z kuchnią i łazienką, na 3 piętrze z balkonem tuż przy trawiastym tarasie na dachu apartamentowca, obok Baltic 11 i Baltic 12, w cenie internet, parking przed budynkiem i sala fitness. Szczególnie polecany rodzinom z małymi dziećmi. Do morza 300 m.                                                                                       
 
Baltic 8
Aquarius SPA
*****
 Apartament 2-pokojowy 50 m2 z kuchnią i łazienką, na 3 piętrze z balkonem, w cenie garaż. Korzystanie z kompleksu wodnego w tym samym obiekcie z rabatem 25%. Polecany klientom o większych wymaganiach. Dodatkowe atrakcje dla całej rodziny. Do morza 150m.  
                                                                                          
Baltic 9
Zielone  Tarasy
 Apartament 1-pokojowy 38 m2 z aneksem i łazienką, na parterze z trawiastym tarasem, obok Baltic 2 i Baltic 3, w cenie internet, parking przed budynkiem i sala fitness.Polecany na wypoczynek rodzinny dla klientów szukających tańszych rozwiązań. Do morza 300 m.                                                                                             
 
Baltic 10
Zielone  Tarasy
 Apartament 2-pokojowy 48 m2 z kuchnią i łazienką, na 2 piętrze z balkonem, luksusowo urządzony i wyposażony w cenie parking przed budynkiem i sala fitness. Polecany klientom o większych wymaganiach oraz rodzinom z dziećmi . Do morza 300 m                                                                                             
 
Baltic 11
Zielone  Tarasy
 Apartament 1-pokojowy 40 m2 z kuchnią i łazienką, na 3 piętrze z balkonem, przy trawiastym tarasie na dachu apartamentowca, w tym samym budynku co Baltic 7, Baltic 10 i Baltic 12, w cenie parking przed budynkiem i sala fitness. Polecany na wypoczynek dla klientów szukających tańszych rozwiązań. Do morza 300 m
                                NOWOŚĆ W OFERCIE !!!                 
 
Baltic 12
Zielone  Tarasy  
Apartament 1-pokojowy 32 m2 z kuchnią i łazienką, na 3 piętrze z balkonem, przy trawiastym tarasie na dachu apartamentowca obok Baltic 7 i Baltic 11, w cenie internet, parking przed budynkiem i sala fitness. Polecany na wypoczynek rodzinny dla klientów szukających tańszych rozwiązań. Do morza 300 m
zwiń