Beskid Wood Houses

Od 800 zł

Beskid Wood Houses

Beskid Wood Houses w miejscowości Istebna
Google Ads 300x250

Opis

Szukasz noclegu blisko wyciągów narciarskich? Cenisz sobie wygodę i komfort? Zapoznaj się z ofertą Beskid Wood Houses, ktgóry mieści się w Istebnej - Jasnowice. W pobliżu Ośrodek Zagroń i Złoty Groń, Park Linowy Base Camp Istebna oraz Park Wodny ?Olza?. W sąsiedztwie domku znajduje się piękny świerkowy las
Mamy do dyspozycji ekologiczne domki z bali , które charakteryzują się przestronna powierzchnią.
Pierwszy z nich posiada trzy kondygnacje około 140 m2 oraz miejsca do spania dla 12 osób. Kolejny domek mieści 8 osób i powierzchnia wynosi 90 m2 .
Jednak to nie wszystko, ponieważ budynek jest całoroczny posiada również duży taras oraz balkon z pięknym widokiem. W obiekcie jest aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, oraz ekologicznym systemem grzewczym.
Jeśli chodzi o dodatkowe wyposażenie, to Gościom zapewniamy ręczniki, żelazko oraz suszarkę do dyspozycji podczas pobytu.
W sąsiedztwie domku znajduje się piękny świerkowy las . Dodatkowo w okresie zimowym domek staje się idealną bazą wypadową do wszelkiego rodzaju sportów zimowych. Bogata oferta stoków narciarskich w okolicy gwarantuje dobrą zabawę dla każdego, bez względu na poziom umiejętności. Poza okresem zimowym mogą państwo korzystać z parku linowego, paintball'u Jedną z najciekawszych atrakcji jest kulig po okolicznych lasach, w zależności od pory roku odbywa się on na wozie bądź saniach. Istebna będąc centrum Trójwsi, oferuje państwu liczne festyny oraz szybki dostęp do okolicznych atrakcji. Punktami wartymi uwagi są: Muzeum koronek w Koniakowie, Stecówka, trójstyk (punkt graniczny Polski Czech i Słowacji). W okolicy jest również karczma z regionalnymi potrawami oraz sklep spożywczy.
Zachęcamy do kontaktu !

Istebna - polska wieś położona w województwie śląskim, w powiecie cieszyńskim, siedziba gminy Istebna. istebna to świetna baza wypadowa w góry Beskidu, zarówno jeśli chodzi o wędrówki piesze po wielokilometrowych szlakach turytycznych jak i rowerowe po świetnie przygotowanych trasach. Również samochodem można tu wygodnie podróżować, gdyż przez Istebną prowadzi droga z Milówki do Wisły i dalej do Szczyrku.

Atrakcje:

*Izba Pamięci Jerzego Kkuczki,

*Chatka Kawuloka,

*Muzeum Koronki w Koniakowie,

*Centrum Pasterskie w Koniakowie,

*Muzeum Regionalne "Na Grapie" w Jaworzynce,

*Kurna Chata Kawuloka,

*Muzeum Beskidzkie w Wiśle,

*Muzeum i Galeria Rodziny Konarzewskich w Istebnej,

*Izba Regionalna "Chata Kawuloka" w Istebnej,

*Muzeum Jana Wałacha w Istebnej,

*Zamek Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Wiśle,

*Rucki Tadeusz - Wystawa sztuki,

*Ochorowiczowka.