Blue Cafe

Od 50 zł

Blue Cafe

Blue Cafe w miejscowości Krościenko nad Dunajcem
Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do ośrodka wypoczynkowego Blue Cafe w Krościenku nad Dunajcem.

Oferujemy 50 miejsc noclegowych w 2-poziomowych apartamentach rodzinnych mieszczących do 6 osób. Apartament z jedną sypialnią ? 29 m2, z dwiema sypialniami ? 37 m2.

W skład apartamentu wchodzi: salon z TV, aneks kuchenny, sypialnia na antresoli lub dwie sypialnie, łazienka z prysznicem i pokoje 2-osobowe. Do dyspozycji gości: ręczniki, szlafroki, lodówka, kuchenka, naczynia, sztućce.
Na terenie ośrodka znajduje się otwarty basen (gratis), parking, altana z grillem, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, drink-bar, sauna, jacuzzi. Z domków można bezpośrednio dojść do Dunajca.

Oferujemy lokal gastronomiczny z całodziennym wyżywieniem. Organizujemy imprezy okolicznościowe, bal sylwestrowy z kuligiem, zielone szkoły, imprezy firmowe itp.

Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cen. Przyjmujemy dzieci na zielone szkoły oraz zimowiska.

Cena noclegu z wyżywieniem w zależności od wieku dzieci i długości pobytu od 50 zł netto. Dla dzieci i młodzieży organizujemy dyskoteki.

Na zlecenie klienta organizujemy transport autokarem, wycieczki objazdowe z przewodnikiem, kuligi z kapelą, imprezy taneczne w lokalu lub regionalne z pieczeniem prosiaka w altanie.