BLUES ROOMS w Gdyni

Od 60 zł

Gdynia
ul. Portowa 9
81-350 Gdynia
Pomorze Wschodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Noclegi w centrum Gdyni Zapraszamy do naszych pokoi gościnnych w centrum Gdyni w kamienicy przy ulicy Portowej 9. Pokoje te nie tylko utrzymane są w stylistyce bluesowej, ale mieszczą się również nad gdyńskim Blues Clubem. Pokoje utrzymane w bieli i ozdobione drewnianymi elementami oraz plakatami z ikonami muzyki i kultury. Wyposażenie pokoi obejmuje lodówkę i czajnik elektryczny. Pościel wliczona jest w cenę zakwaterowania. Lokalizacja: 5min od dworca PKP, 5 min od plaży Śródmieście, 3 min od Skweru Kościuszki (Dar Pomorza, ORP Błyskawica, Akwarium Gdyńskie, Muzeum Miasta Gdyni, Centrum Rozrywki Gemini, tramwaj wodny na Hel) Blues Rooms to cztery pokoje, a w
czytaj więcej

Noclegi w centrum Gdyni

 Zapraszamy do naszych pokoi gościnnych w centrum Gdyni w kamienicy przy ulicy Portowej 9. Pokoje te nie tylko utrzymane są w stylistyce bluesowej, ale mieszczą się również nad gdyńskim Blues Clubem.
Pokoje utrzymane w bieli i ozdobione drewnianymi elementami oraz plakatami z ikonami muzyki i kultury. Wyposażenie pokoi obejmuje lodówkę i czajnik elektryczny. Pościel wliczona jest w cenę zakwaterowania.


Lokalizacja:
5min od dworca PKP,
5 min od plaży Śródmieście,
3 min od Skweru Kościuszki (Dar Pomorza, ORP Błyskawica, Akwarium Gdyńskie, Muzeum Miasta Gdyni, Centrum Rozrywki Gemini, tramwaj wodny na Hel)
Blues Rooms to cztery pokoje, a w każdym z ich znajduje się 32' LCD z telewizją kablową, lodówka, czajnik elektryczny, pościel i ręczniki. W pokojach jest również WI-FI. Dla gości dostępny jest prysznic oraz dwie łazienki.

Gdynia noclegi Blues Clubem

zwiń

Zobacz również