Agroturystyka Bobak Leszek

Od 35 zł

Krościenko nad Dunajcem
ul. Sobieskiego 69
34-450 Krościenko nad Dunajcem
Pieniny
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy serdecznie do Krościenka nad Dunajcem.   Nasz dom położony jest w odległości 2,5 km od centrum, w kierunku na Nowy Sącz. Oferujemy Państwu 3 pokoje 2-3 osobowe, każdy z łazienką, TV oraz dostępem do internetu. Oddajemy też do Państwa dyspozycji aneks kuchenny oraz bezpłatny parking na posesji.   Na zewnątrz udostępniamy teren rekreacyjny, gdzie znajdują się: oczko wodne, altana, grill oraz plac zabaw dla dzieci. Wokół domu jest dużo zieleni, cisza i spokój. W ogrodzie znajduje się również staw rybny.   W okolicy zimą można skorzystać z wyciągów narciarskich w Szczawnicy oraz Kluszkowcach, a latem z odpoczynku nad rzeką
czytaj więcejZapraszamy serdecznie
do Krościenka nad Dunajcem.

 

Nasz dom położony jest w odległości 2,5 km od centrum, w kierunku na Nowy Sącz.Oferujemy Państwu 3 pokoje 2-3 osobowe, każdy z łazienką, TV oraz dostępem do internetu. Oddajemy też do Państwa dyspozycji aneks kuchenny oraz bezpłatny parking na posesji.
 

Na zewnątrz udostępniamy teren rekreacyjny, gdzie znajdują się: oczko wodne, altana, grill oraz plac zabaw dla dzieci. Wokół domu jest dużo zieleni, cisza i spokój. W ogrodzie znajduje się również staw rybny.
 

W okolicy zimą można skorzystać z wyciągów narciarskich w Szczawnicy oraz Kluszkowcach, a latem z odpoczynku nad rzeką Dunajec, znajdującą się około 200 metrów od domu. Dzięki lokalizacji nasz dom jest dobrą baza wypadowa na Słowację.
 

Zapraszamy turystów indywidualnych, na wczasy rodzinne, weekendy, Sylwestra oraz zimowiska.

 

zwiń

Zobacz również