Chata Pod Kwiatkiem

Od 35 zł

Zawoja
ul. Paluchówka 231
34-223 Zawoja
Beskid Żywiecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

CHATA POD KWIATKIEM   Ośrodek położony w Zawoi os. Paluchówka (mapa dojazdu) w kotlinie Babiej Góry, Góry Kwiatek, Góry Fitakowy Groń na zboczu której znajduje się 6 orczykowych wyciągów narciarskich o różnym stopniu zaawansowania (200 m od obiektu). Istotną zaletą lokalizacji ośrodka jest możliwość zjazdu na nartach z wyciągów wprost na jego podwórko. Bezpośrednio z ośrodka prowadzą szlaki turystyczne w pasmo Babiej Góry, Policy i Jałowca. 1 km od ośrodka znajduje się siedziba i muzeum Babiogórskiego Parku Narodowego, 2 km granica parku narodowego i Skansen im. Józefa Żaka.   Ośrodek dysponuje miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4 osobowych z
czytaj więcej
CHATA POD KWIATKIEM
 
Ośrodek położony w Zawoi os. Paluchówka (mapa dojazdu) w kotlinie Babiej Góry, Góry Kwiatek, Góry Fitakowy Groń na zboczu której znajduje się 6 orczykowych wyciągów narciarskich o różnym stopniu zaawansowania (200 m od obiektu). Istotną zaletą lokalizacji ośrodka jest możliwość zjazdu na nartach z wyciągów wprost na jego podwórko. Bezpośrednio z ośrodka prowadzą szlaki turystyczne w pasmo Babiej Góry, Policy i Jałowca. 1 km od ośrodka znajduje się siedziba i muzeum Babiogórskiego Parku Narodowego, 2 km granica parku narodowego i Skansen im. Józefa Żaka.
 
Ośrodek dysponuje miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4 osobowych z umywalkami, dużą salą z kominkiem i TV SAT, oraz kuchnią z wyposażeniem do dyspozycji gości. Ośrodek jest otoczony dużym ogrodem z placem zabaw dla dzieci, posiada własny parking.
 
Serdecznie Zapraszamy 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również