Chillout-House Serwy

Od 600 zł

Chillout-House Serwy

Chillout-House Serwy w miejscowości Serwy
Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do Domu Chillout House w sercu Puszczy Augustowskiej, najczystszym miejscu na obszarze Zielonych Płuc Polski.

Do Państwa dyspozycji nowoczesny, ekskluzywny, całoroczny dom, oddany do użytku w 2021r. Położony w malowniczej miejscowości Serwy, ok. 200m od jeziora Serwy – rezerwatu wędkarzy i czystej wody. Niedaleko Serw znajduje się miejscowość Augustów ( 20km ) z wieloma atrakcjami w sezonie oraz szeroką bazą hotelową w sezonie i poza nim.

Cała posiadłość usytuowana jest na ogrodzonej działce ponad 1000m – powierzchnia domu to ok. 140m. Jest to idealne miejsce dla miłośników spacerów, rowerzystów, wędkarzy oraz grzybiarzy.

Do wyłącznej dyspozycji gości Chillout House Serwy oddajemy:
- ogrodzona posesja ponad 1000m
- parking na 2 samochody

Na naszej posesji znajduje się balia ogrodowa, huśtawka, grill, a dla najmłodszych piaskownica, trampolina, kometka catch ball i inne.

W pełni wyposażony dom ok. 140m w skład którego wchodzi:
Parter – łazienka z prysznicem. Pokój 2 osobowy, salon z kominkiem, strefą relaksu na wygodnej i obszernej sofie, w pełni wyposażona kuchnią ( lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, mikrofala ) z częścią jadalną ( stół + 4 krzesła )
Piętro – 3 pokoje 2 osobowe, łazienka z wanną, obszerny taras z stolikiem i krzesełkami

Taras dolny – stół z 2 ławami dla 8 osób + wygodna skórzana sofa. Dodatkowo na tarasie jest do dyspozycji grill dla Naszych gości.
 

Do dyspozycji Naszych gości dajemy również rowery ( górskie, miejskie ) ponieważ okolice idealnie nadają się do wypadów rowerowych.

W celu ustalenia terminu rezerwacji, szczegółów pobytu oraz innych pytań prosimy o kontakt pod nr tel: 506*606*944

Pod nazwą Chillout-House Serwy znajdziecie Nas na Facebook’u i Instagramie


CENNIK

SEZON WYSOKI
(lipiec-sierpień)

min. 7 nocy 
700zł/noc
 max.8 osób

SEZON NISKI 
(wrzesień-czerwiec)

min. 3 noce 
600zł/noc 
max. 8 osób